Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit csinálnátok?

NikiDávid kérdése:

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Párom családjával nem tartom a kapcsolatot le is van mind tiltva fbookon! Sajnos az anyosnál nem tudom elkerülni egyiketsem! De megszületik a baba ugyan ugy nem akarok senkivel sem foglalkozni én nem keresem nem.megyeke egyikhez sem igy én sem akarok senkit se beemgedni a gyerek születése utan! Az bajom hogy ilyenkor szemelyesen játsza mindenki az agyát azt jönnek puszit adni, pedig nem is beszélek egyikkel sem!De attol mert adnak 2 puszit nem fogok megbocsájtani!

2015. dec. 4. 19:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Megtanulnék írni.
2015. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből nem derült ki az, hogy mi a gond velük.
2015. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mit is akarsz?
2015. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 tiborciusz ***** válasza:
100%

Na igen....Tudja milyen idegesítő volt végig olvasni?Hát írjon

már legalább egy kicsit normálisa hogy legalább kikaparjam az írásából mit akar kérdezni.Még csak azt sem írta le miért haragszik a párja családjára....

2015. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Békülj meg a sorsoddal!
2015. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Bocsi, hát igzából az hogy nem tudjak felfogni h egyikel sem tartom a kapcsolatot és ilyenkor meg jönnek bujnak... hát hogy mit csináljak még hogy észre vegyék hogy nem akarok veluk foglalkozni nem keresem öket, ennél nincs egyértelmübb h nem beszelek hnapok ota egyikkel sem meg le vannak tiltva! Mit csinaljak h végre felfogja mind h nem keresem a társaságukat!
2015. dec. 4. 20:55
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne a hátuk mögött, gyk-ra írd ki, hogy mennyire utálod őket. Vállald fel, állj a szemük elég és mond ki kerek perec. Ha szerencséd van egy életre megutálnak.
2015. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Dehát sose voltunk joba mindig is veszekedtünk ezért is tiltottuk le egymást tudja mind hogy nem bocsajtok meg nekik! Csak nem nem fogjak fel mar nem is tudnek min össze veszni veluk mert mar minden megvolt ☺ kerülöm nem is beszélek vele meg is oda jön azt nem hogy puszit ad de meg pocakomat is .... pedig honapok ota nem beszéltünk azota leisvannak tiltva! Mindenkinek tudtára adtam mert volt szept. Az esküvönk és szo szerint senki nem volt meghivva párom csaladjabol csak az apja! És annyira nyomulnak..... hat ha ezek utan nem utaltak meg örökre 😀😀😀 csak már kellemetlen hogy közelednek..!
2015. dec. 4. 21:20
 9/21 anonim ***** válasza:

mit szolnal hozza,ha ezt csinalna a parod a te csaladoddal? attól még ugyanugy a családja ,hogy te nem szereted őket .szerinted hogy esik neki,hogy a sajat esküvőjèn csak a te pereputtyod volt ott?

facebookon meg letiltogatni elèg dedós dolog.

2015. dec. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nyilván mindennek van oka! De te mit szolnál ha az anyosod többet foglalkozik a parod volt csajaval söt rola kiisteszi a képeket! Ja es hiába vagytok összehazasodva ugyan ugy az volt nöivel beszelget fogllakozik! Sztem egy normalis csaladnal nincs ilyen ha fiad valasztott mast aki felesege is lett miert nem lehet elfogadni tovabb lepni a régin! Nekem eselyt sem adnak hogy megprobaljam elfogadtatni magam! Pedig senkinek nem az célja hogy ne illeszkedjen be az ujjcsaladjaba!
2015. dec. 5. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!