Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek, ha nagyon jóban...

Mit tennétek, ha nagyon jóban lennétek az apósotokkal és megtudnátok hogy az anyósotoknak szeretője van?

Figyelt kérdés
Egyszer már volt ebből ügy, de akkor ki tudta magyarázni, hogy nem volt semmi.Após elhitte, pedig elég egyértelmű volt.
2016. okt. 2. 17:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#6: Most azért avatkozol be az apósék életébe, mert szerinted a gyk-n kettős mérce uralkodik?


Nem egy erős érv, és meg se esküdnék rá, hogy igaz.

2016. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem amiatt. Hanem mert valójában elfogadhatónak tartják, hogy szólni kell, csak ha nő, akkor falaznak.Így nincs miről beszélni. Fordítva is így tettem volna.
2016. okt. 3. 08:48
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Már meg is mondtad? ez gyors volt.
2016. okt. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#12, egy névtelen fórum ismeretlen hozzászólói....

Ne hivatkozz erre.

Ha te hited kényszerít, hát tedd. Csak nem tudod miért van az úgy, és mit okozol. De az itteni általánosságokat önigazolásul használni????

2016. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Már meg is mondtad? ez gyors volt."


Dehogy, csak rosszul fogalmaztam.

2016. okt. 3. 11:03
 16/18 anonim ***** válasza:
86%

Az en apósom múltkor nekem buszkelkedett,hogy neki mindig is volt szeretője.


Undorító szerintem,na de ez van.


Anyós is mondta már nekem,hogy nem hulye, tisztában van apos dolgaival.


Még is egyutt vannak,és soha el nem hagynák egymast.

Nem értem.De nincs is annyi élettapasztalatom mint nekik....lehet 50-60 évesen én is szemet hunynék a dolgok felett,ha ilyen helyzetbe kerülnék


Szerintem ne szólj bele a dolgokba!

2016. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
Végül mi lett kérdező?
2021. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Miért nem beszélsz a pároddal? Jobban ismeri a szüleit és nem biztos, hogy örülni fog neked, ha bekavarsz a szülei életébe. Én se anyósnak, se apósnak nem szólnék. Felnőtt ember vagyok, és ők is azok. Semmi közöm a magánéletükhöz, és van saját életem, amivel foglalkozhatok. Én sem örülök, ha anyósék belefolynak az enyémbe...
2023. febr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!