Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Karácsonyi kérdés?

Karácsonyi kérdés?

Figyelt kérdés
Karácsonyra már minden órás kismama leszek, nincs autónk, ez lenne az első közös karácsony (fadiszites stb). Anyósom viszont azt akarja hogy töltsük ott a szentestet mert hogy az milyen jó dolog lenne. Abba viszont nem gondol bele hogy akkor több 1 oranyira lennék a fogadott orvosomtol (akinek valljuk be nem azért fizetek havonta x összeget hogy a végén menjen a levesbe, ráadásul nagyon jó orvos.) Busz járatokhoz lennénk kötve ami ilyenkor elég gyér, ráadásul nekem is vannak szüleim szóval ennyi erővel ők is elvárhatnák hogy náluk legyünk Szenteste. Amikor ezt elmondtam a férjemnek az volt a válasza hogy náluk ez családi hagyomány. Mire én meg mondtam hogy most már mi vagyunk a családja (a baba meg én) és ott lesz még két nap karacsonybol amit lehet rokon latogatasra szánni. Hozzá teszem anyosomek elvarnak hogy minden egyes hétvégét náluk töltsünk, és meg is szoktuk látogatni őket, ha nem is egy egész hétvégét de egy napot ott töltünk. Szóval nem ellensegeskedni szeretnék, csak úgy gondolom hogy a Szenteste már a miénk kettőnké. Esetleg valami tanács?

2016. okt. 26. 23:36
1 2 3 4 5 6
 51/52 omba ***** válasza:

"náluk ez minden évben így volt a gyerekek kiskora óta." - arra kellene rávezetni (finoman, de úgy nem fog menni), hogy felejtse el, mi volt a fia kiskorában. Felnőtt ember, nemsokára apa lesz.

Az, hogy ő mit tervez, hogyan, meg az egyéni problémája.

Ne tervezze más emberek életét, abból egy van mindenkinek. Abba a keretbe férjen meg ő is.

2016. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező kérhetek annyit, ha megszületik a babátok, írd meg ide?

Jó lenne tudni, hogy minden rendben ment.

2016. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!