Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszavettem anyámtól a...

Visszavettem anyámtól a karácsonyi ajándékát. Melyikőnknek volt igaza?

Figyelt kérdés

A lányommal csináltattunk anyukámnak karácsonyra egy fotóalbumot. Beletettünk családi fényképeket az elmúlt évekből, amin közösen vagyunk, vagy mi ketten a lányommal, illetve a lányom az apjával (mi elváltunk, de ők anyuval azóta is tartják a kapcsolatot ugyanúgy). Majd a napokban anyukám sírva felhívta a volt férjemet, hogy az albumban nincs kép a volt férjem jelenlegi barátnőjéről, pedig ő ugyanúgy szereti őt is, mint minket, a lányát és az unokáját! Megkérte az exemet, hogy odaadja neki az albumot, tegyen már bele fotókat a nőről.

Amikor ezt megtudtam, nagyon rosszul esett, fogtam magam és visszavettem az albumot tőle, mondván, hogy nézegesse annak a nőnek a képeit, ha annyira szereti. Ő meg persze kiborult és én vagyok a hülye meg a rosszindulatú, hogy nem értem meg, hogy neki ők is ugyanolyan fontosak, mint mi.

Kinek volt igaza?


2016. jan. 14. 18:22
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
52%

Senkinek.


Anyukád tök furi, hogy egy kvázi idegen nőről akar képeket, de te is, amiért visszavetted. Ez pitiáner húzás. Elég lett volna megmondani a véleményed.

2016. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
83%

Én férfi létemre is megértem, hogy nem akarsz egy albumban szerepelni az utódoddal! Azt pedig egyáltalán nem értem, hogy anyád mit csinál. Oké, hogy kedveli a volt vejét, de amit csinál kissé túlzás.


Szerintem.

2016. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy ajándékon eleve nem illik változtatni, meg a "hibát" keresni benne,főleg ha az album a családról szól. Ha neki annyira fontos az a nő, akkor csináljon róla egy portrét és tegy ki a nappaliba. Ez nekem is sok lett volna.
2016. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
78%

amúgy anyukádnak tényleg semmi köze nincs a volt férjedhez se..nemhogy az új barátnőjéhez. ez tényleg elég gáz volt tőle.

de ajándékot se szokás visszavenni.

2016. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
57%

Anyád tapintatlan volt, de ajándékot nagyon övön aluli húzás visszavenni.

Egyikőtöknek sem volt igaza.

2016. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
24%
Nos, ajándékot visszavenni ritka nagy bunkóság. Egy fotó albumba az ember olyan képet tesz, amilyet akar. Miért fáj az, ha a ti képeitek mellé békéről még más is?
2016. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Talán mert a családi fotóalbumban semmi keresnivalója egy idegennek.
2016. jan. 14. 18:55
 8/50 anonim ***** válasza:
17%
Ebből a szempontból az exedet se kellett volna beletenni, lévén ő se csaladtag. Ha teszem azt edenykeszletet vettél volna, akkor megszabod, hogy csak vasárnap hasznalhatja és csak rántott húst tehet bele?
2016. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
85%
Az exe az unoka apja, utolsó. Nem mellesleg az anyuka ex veje, valami kapcsolat csak volt köztük.
2016. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Nem is raktam volna bele önszántamból, csak mert tudom, hogy őt mennyire imádja. Meg azt az indokot még elfogadtam, hogy ő az unokája apja, szereti. Ok. De egy olyan nőt, aki 2-3 éve van együtt a volt férjemmel (tehát még csak nem is a mi családi águnk felől!) ugyanannyira szeret, mint a saját lányát és unokáját? Hát ne már.
2016. jan. 14. 18:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!