Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem érzitek, hogy az anyósfóbi...

Nem érzitek, hogy az anyósfóbiátok már beteges mértékű?

Figyelt kérdés

#anyós #idegi problémák
2016. nov. 11. 22:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

Kedves szinten anyos. Ez a kerdes konkretan nem szol semmirol es az a legszuoerebb benne, h iranyulatlansaga ellenere is kiveheto, mennyire egyszeru es bugyuta.


Amugy en par meterre es parszaz kilométerre is voltam már anyostol. Mindenhogy utalt. Most eppen 30 km-re lakunk egymastol es eppugy egymas fele se nezunk, mint maskor. Azert evente 1x felhivja a ferjemet, h megtudakolja, nem hagyott-e ott veletlenul. Aztan kikeri maganak, h meg velem van es minden megy a maga utjan. Asszem itt nem nekem van fobiam...

2016. nov. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Mostanság az anyósos kérdésekben, amiket láttam, az anyós elég durva volt, én azt csodáltam, hogy beengedik.


Nem kell ahhoz anyósutálónak lenni, hogy az ember ne akarja, hogy megmérgezzék az életét.


Én szeretem a sajátomat, nagyon jó fej, ha arra gondolok, hogy költözhettünk volna olcsóbb vagy hegyesebb vidékre is, azzal vígasztalom magam, hogy legalább így ő közel van. De mások anyósától sokszor a hajam égnek áll, mint a 40-50 centi, ami szép teljesítmény.

2016. nov. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
78%
Nincs anyósfóbiám. Nem szeretnék vele együtt élni, de amúgy tökjól elvagyunk.
2016. nov. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyok anyós, még gyerekem sincs.

Anyósommal jól kijövünk.


A kérdés minden gyakoris anyóspanaszra vonatkozott.

Engem nagyon szórakoztatnak, bár szomorú a valóság, hogy a felek (anyós és meny) ennyire primitívek legyenek.


Kedvencem az a kérdés, amikor még jó a viszony, a gyerek sem született meg, de a meny már azon panaszkodik, hogy mi LESZ majd, ha anyósa megmérgezi a légkört. Kész komédia! :D


Ennyire ostobák lennének az emberek?

2016. nov. 12. 07:45
 15/28 anonim ***** válasza:
27%
Mindig anyós hibás,gonosz és a feleség ártatlan, az megtestesült jóság. :-)
2016. nov. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

11-es. sírva nevetek.

Stílusod alapján ítélve, téged a környezeted ugye sokszor azzal illet, hogy egyszerű, bugyuta teremtés vagy?

Nem baj ez, attól még lehetsz jó ember, nem kell ahhoz lángésznek lenni.

Csak tudod, ha egy butuska ember ostobáz le egy másikat, az bizony röhejes.

2016. nov. 12. 08:04
 17/28 A kérdező kommentje:

Nőként mondom, hogy a pasik tudják ezt jól kezelni.


Magas ívben tesznek arra, hogy a tyúkudvarban áll a bál.

2016. nov. 12. 08:08
 18/28 anonim ***** válasza:
94%

Jelenleg szingli vagyok, de eddig mindig jól kijöttem a párom anyjával. Azonban van egyfajta tisztelet amit, ha én megadok a másiknak, azt vissza várom. Hogyha pedig ez nincs meg, akkor elvárom, hogy a párom mellém álljon, hogyha megaláznak, legyen az akár az anyja is. Érdekes, hogy a nők anyja nem viselkedik így... Vagy nem kerül ki Gyakorikérdésekre.

A dolog kulcsa tehát számomra ez.

Rád, kedves kérdezőre kitérve: bicskanyitogató a stílusod. Látszik, hogy lenézed azokat a nőket, akik itt kérnek tanácsot az anyósukkal szemben, aki sok esetben megkeseríti az életüket. Na ez a "butuska" viselkedés. Attól, hogy itt próbálsz megszégyeníteni bizonyos embertársaid egy csoportját, az szánalmas és lehet, hogy nagyon intelligensnek hiszed magad, de empatikai szempontból egy nulla vagy. Ez nem baj, attól még lehetsz jó ember, de én nem villogtatnám ilyen látványosan.

2016. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%

Sokan azért "rettegnek" mert vagy elözö "anyósa" vagy ez az anyós békülés elött már jol kibánt a menyével,ezért nem is akarnak nagyon barátkozni velük.

Ha te megégeted a kezed a tüzbe te se nyulsz többet bele mégsem mondod magad tüzfobiásnak,max óvatosnak.

2016. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
83%
Nalunk anyosnak van meny fobiaja. Szive joga! Ezert nem fogok kerdest kiirni ide ;)
2016. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!