Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem érzitek, hogy az anyósfóbi...

Nem érzitek, hogy az anyósfóbiátok már beteges mértékű?

Figyelt kérdés

#anyós #idegi problémák
2016. nov. 11. 22:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
10%
Én neveztem beteges anyósfóbiásnak egyik kérdésben a kérdezőt. Azonban ezt a kérdést nem én írtam ki. Tehát már másnak is feltűnt milyen utálatos nők vannak manapság.
2016. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
17%
nem tudom, milyen másik kérdésről van szó, de az tény, hogy itt az, aki jóban van az anyóssal, pláne ha úgy vannak jóban, hogy együtt laknak, ápolja, akármi, az megy a levesbe...
2016. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%

Megpróbáltam jó viszonyt kialakítani az anyósommal. Az elején azt hittem menni fog, majd szép lassan kezdtem rájönni, hogy vetélytársat lát bennem, aki elveszi tőle a fiacskáját, a pénzeszsákot aki a helyébe hoz mindent (rossz a lába, és nem hajlandó kimenni miatta még a lakásból sem). Szépen elkezdett a hátam mögött szídni a fiának, próbálta ellenem hangolni, rátelepedett, megpróbált irányítani minket, és úgy viselkedett velünk mintha 5 évesek lennénk és meggyőződése volt, hogy nélküle mehetnénk a híd alá . Hagytam. Egészen addig ameddig ameddig az én családomat nem kezdte el szapulni. Ott sokalltam be, ott kijött belőlem 3 év összes lenyelt sérelme, majd otthagytam, külön költöztünk, és azóta számomra az a nő nem létezik.


Az általad leírt "anyósfóbiának" általában jó oka van. Nem azt mondom, hogy nincsenek kivételek, mert igen, van, hogy a meny fújja fel a dolgokat, de sajnos a nagy többsége az anyósoknak ilyen, mint az enyém. Nem értem miért, pedig rengeteget agyalok rajta. Valamiért nem képesek elfogadni, hogy a fiúk felnőtt, és más nő is van az életükben az anyjukon kívül. (ISMÉTLEM, tisztelet a kivételnek.)

2016. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
30%

Én eddig mindegyik "anyóssal" jóban voltam. A mostanival beszélöviszony van. Azért vannak anyos-meny problémák mert azért após nem nagyon szól.bele hogy fözzünk mossunk takaritsunk gyereket neveljünk.

Lehet após vej probléma is ennyi van csak a pasik nem ennyire kétségbeesettek a konfliktusuk miatt :)

2016. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nincs anyosfobiam, ehhez hozzajarul a 230 km es az eves szinten kb. 2 egyutt toltott het.
2016. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
61%
Én nem láttam eddig semmilyen anyósfóbiát. Aki panaszkodik, az leírja a konkrét élményeit, és sajnos 90%-ban jogosak is (de ezt minden egyéb témára rá lehet húzni, hogy annyi százalékban jogos, szülő-gyerek stb.). Emellett még azt látom, hogy vki anyóssal sose költözne össze, de ez sem fóbia, csak realitás (több generáció, különböző életritmusok együtt, a tapasztaltabb hajlamos mindenbe belekotyogni, az egyik személy "megtűrt", és nem a tulajdona a lakás).
2016. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
26. vagyok, mondom ezt úgy, hogy nekem nincs olyan rossz viszonyom az anyóssal (de ez részben azért van, mert most még tudom kezelni azt, ha néha a saját igazát sulykolja mint univerzális igazságot, akkor is, ha butaságokat beszél... de ez nemcsak anyósra, hanem egy csomó idősebb emberre igaz).
2016. nov. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Csere? Anyóscsere?
2018. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!