Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A helyemben ti se költöznétek...

A helyemben ti se költöznétek az anyós jelölt közelébe, vagy én lennék a hálátlan és a rossz?

Figyelt kérdés
A párommal évekig távkapcsolatban voltunk, mert nagyon messze laktunk egymástól. Aztán kis ideig laktunk az én szüleimnél is, kis ideig náluk is. Dolgoztunk külföldön is, és most gyűlt össze a pénz egy saját kis lakásra. Az anyós jelölt ragaszkodik hozzá, hogy az ő közelükbe költözzünk, de nekem valahogy ehhez semmi kedvem. Amíg nálunk laktunk, kellett haza adnunk, fizetnünk a saját dolgainkat, de cserébe békén hagytak. A párom szülei konkrétan megsértődtek, ha pénzt adtunk nekik, de utána meg hallgathattuk, hogy mi eltartottak vagyunk szóval fogjuk be, egy szavunk se legyen semmi miatt. Lehet, hogy én vagyok a hálátlan, de nekem már elég volt belőlük, és semmi kedvem hozzá, hogy beleszóljanak az életünkbe. Csak mert már tök jól eltervezték, hogy mi hogyan lesz, hogy majd ők állják az esküvőnket, és meg is szervezik nekünk, hogy majd mennyire elkényeztetik a gyerekünket, pedig még nem is tervezünk gyereket, hogy ez így lesz az meg úgy... Én ezt egyszerűen nem akarom, persze mikor finoman utaltam a dologra, halálosan megsértődtek.
2016. nov. 24. 11:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Biztos vagy benne, hogy egy ilyen puhapöts-csel akarod leélni az életed, aki inkább rád hárítja a felelősséget, mert fél anyucival szembeállni?


Én két évig bírtam, aztán lapát. A mostani párom az ő oldaláról bárkit helyretesz, aki beleszól a kettőnk dolgába - meg én is a sajátomról.

2016. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

ne költözzetek a szülők közelébe. még ha jó a viszony is és nincs velük nagy baj, akkor sem. ráadásul anyós jelölted pont olyannak tűnik,aki egy perc nyugalmat nem hagyna, állandóan nálatok lebzselne meghívás nélkül.

ami szerintem nem hiányzik nektek.

nem kell messzire költözni, de azért ne a gyalog 5-10 perces övezetbe menjetek.mert tényleg nálatok fogja enni a penész mindig.

az esküvőt meg ilyeneket meg szerintem saját zsebből fizessétek,utasítsátok el,hogy mindent ők álljanak.

nászpénzbe annyit adnak,amennyit akarnak. de magát az eskvőt ti álljátok. különben az egész szervezésbe bele fog szólni,hiszen ő fizette..

2016. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
És hol van a munkahelyetek? Értelemszerűen ennek közelébe érdemes költözni, hogy ne kelljen naponta órákat közlekedéssel tölteni.
2016. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%

Diplomatikus válasz a párodtól. Dönts te és viseld a következményeit gyakorlatilag. :)

Szerintem oda költözzetek, ahová TI akartok és ne oda, ahová az anyósod akarja. De még csak oda se, ahová a te anyukád akarja. :)

2016. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

párom eléggé pártatlan, nem akar senkit sem megbántani.



Ez eléggé gáz! Neki melletted a helye, akár megbántódik ezen valaki, akár nem.

Anyós már túlesett az esküvőn, a gyereknevelésen - nincs két élete.

Főleg úgy nem, hogy téged kitúrna a sajátodból.

2016. nov. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A te párod husom csak a háttérbe vonul!

Könnyebb semmit tenni mondani,mint az igazat helyeset valni!

Nos azt tanácsolom hogy a szülöktől távol!

2017. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!