Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan jussak el ebből a...

Szniki20 kérdése:

Hogyan jussak el ebből a házból minnél előbb? Az anyósom gyűlöl, megkeseríti az életem!

Figyelt kérdés

Párommal és a közös 3 hónapos babánkal élek a párom szüleinél/vel. Ez egy átjáró ház,állandóan tele van számomra kellemetlen személyekkel,hangos gyerekekkel zajongnak. Utál engem az anyós tönkre teszi a napjaimat. Kötekszik, burkoltan lek*rváz, Engem beszél ki másoknak a telefonba,nem zavarja, hogy hallom...Nem merem kimosni a ruháimat, mert a nappaliba van a szárító és állandóan összefogdosa a cuccaimat például sz*ros kézzel,sz*rral összekeni meg ilyenek.... ez egy pokol. Tegnap például, (tápszert kap a babánk,mert az állandó stressz miatt elapadtam) Kikapta a kezemből a cumisüveget, és üvöltött, h biztos forró és bántani akarom a gyereket, mert én gonosz vagyok. és több ilyesmi eset van.....Jővő héttől elmegyek dolgozni, mert muszáj nekünk pénz kell hogy elmehessünk. Hogy bírjam ki? Mit csináljak? bevagyok ide zárva a baba miatt. Egy otthont szeretnék, ahol a párommal és a gyerekünkel élek nyugodtan, békésen.

Válaszokat köszönöm, előre is!


2016. nov. 30. 13:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

Semmi esélyetek nincs elköltözni? Esetleg a te szüleidhez?

A párod mit dolgozik?

Utálatos anyósod van, sajnállak érte.

2016. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%

Talán gondolkozni kellett volna szülés előtt...


Költözzetek oda, ahol korábban éltél.

2016. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Te szüleid vagy nagyszülők nem opció addig amég nem találtok helyet?
2016. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
hol lesz a baba,amíg dolgozol?
2016. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%

Ezt nem értem.

Mikor lett ilyen? Most változott meg, miután szültél? Vagy eleve ilyen környezetben élve vállaltál gyereket?

Párod mit szól? Neki kéne leállítani az anyját, de ha ő ezt hagyja, akkor ne csodáld, ha így bánnak ott veled.


3 hónapos gyereket hol tervezel hagyni, amíg te dolgozol? Bölcsibe nem fogják felvenni. Ráadásul a CSED nem sokkal kevesebb, mint eddig a fizetésed, és kapod az adókedvezményt és a családi pótlékot is. Ha eddig nem tudtatok elköltözni, gyerek nélkül, most se fogtok tudni, akár dolgozol, akár nem.


Esetleg mehettek a szüleidhez, ha ott megtűrnek téged a gyerekkel és a párodat is, vagy keresel egy anyaotthont, vagy egy albérletet. Ha a párod nem áll ki melletted, és nem teszi helyre az anyját, akkor jobb lenne, ha csak ketten költöztök.


(De nekem miért van olyan érzésem, hogy a baba becsúszott, a kérdezőnek nem volt munkahelye még soha az életben, és a szüleihez se tud menni, mert ott se látják szívesen? Nekem is volt rossz anyósom, de azért nem hiszel el mindent vakon...)

2016. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Az anyámnál éltem mielőtt megismerkedtünk 2,5 éve, de neki 1 szobás lakása van. Megengedné, hogy a babával odamenjünk, de nem férnénk el. Munkám Budakalászon lesz. Az innen is messze van az anyámtól meg kilométerekre, és ő nem is tudna napközbe vigyázni a gyerekre, mert nappal dolgozik. meg ez nem megoldás hogy a páromtól külön éljek. Nem gondoltam volna, hogy ilyen rossz lesz, undorral öltözök fel reggelente, mert kitudja épp a banya mit csinált a ruháimmal...Tudom, hogy gondolkozni kellet volna, de védekeztünk, úgy estem teherbe, és nem volt szívem az abortuszra, nem tudtam megtenni. a párom rendezvények szervezésén dolgozik, székeket pakol stb.. nagyon sokat van el, ami nekem rossz. Ha nem lenne a baba egyértelmű, hogy az anyámhoz mennék, amíg nem szedem össze magam.
2016. nov. 30. 13:50
 7/32 A kérdező kommentje:
A gyerekemet szereti az anyós, szóval ő fog rá vigyázni amíg dolgozom. Eddig is ilyen rossz volt az itteni helyzet, csak eltudtam menni, betudtam zárkózni a szobámba, most már nem tudok, itt kell egy légtérbe lennem vele a baba miatt.
2016. nov. 30. 13:53
 8/32 A kérdező kommentje:
nyilván nem szívesen bízom rá ezek után a gyerekemet, de nincs más aki vigyázon rá
2016. nov. 30. 13:54
 9/32 A kérdező kommentje:
A páromnak már elege van abból, hogy sokat panaszkodtam az anyjáról, úgyhogy már nem mondok neki semmit, tudom mi lenne a reakciója. Nem lehet leállítani, mert ez az ő háza, azt csinál itt a banya amit akar
2016. nov. 30. 13:57
 10/32 anonim ***** válasza:
86%
Elárulná nekem már végre valaki, bárki, nem csak a kérdező, mi a francnak vállal 2 felnőtt, érett gondolkodású ember anyuci házában gyereket?!? És még nekik áll feljebb, hogy az anyuci ott él??? Komolyan mondom nem értem. Azt megértem, ha fiatal pár egyik szülőnél lakik mert van bőven hely és amíg pénzileg összeszedik magukat ott élnek közösen, mert ugyebár sokkal könnyebb spórolni saját házra, ha még a szülőknél élsz. De mi a fészkes fenének szülnek oda gyereket??????? Saját lakásra pénz nincs de a pénzt elnyelő baba az már oké??!!
2016. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!