Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom takarít utánam,...

Az anyósom takarít utánam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Külön emeleten vagyunk és ha feljön hozzánk dokszor megesik,hogy pl.letörli a tűzhelyet,holott tiszta.Vagy néha észreveszem,hogy a ruháink a szekrényben nem úgy állnak,ahogy én hagytam.Külön főzünk és mosunk,ez rendben van,de ez az örökös pakolászás,igazgatás az rendszeres. Férjem csak mulat rajta,mivel ő mindig mindenkivel ezt csinálja,még a testvérenél is.Hogyan lehetne leszoktatni róla?

2016. okt. 27. 11:00
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
94%

pont az ilyenek miatt nem kéne egymás szájába költözni.

nyilván ilyen természet és nem fog leszokni róla magától.

neked és a férjednek kéne beszélni vele,hogy a ti lakrészeteken ne pakolásszon legyen olyan szíves.

de mondom, én alapból nem költöznék egy házba velük.

2016. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Már gondoltam arra is, hogy én ugyanezt fogom csinálni az ő lakrészében. Minden visszaadok.
2016. okt. 27. 11:13
 3/52 anonim ***** válasza:
95%

A lakásotokat egyszerüen zárni kell és csak azt és akkor engeded be, akit és amikor szivesen látsz.


Ha meg az anyós elkezd bármit is csinálni, ami egy vendégnek nem áll jogában, akkor elsö körben rászólsz, hogy nem otthon van, ez a te lakásod, ha meg nem ért a szóbol, akkor nem engeded be.

2016. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
49%
Egyszer közöld vele, hogy volt egy nagyobb összeg a szekrényben. Tudod, h belenyúlt így adja vissza. :)
2016. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Egy házban élünk,tehát nem zárhatom el.
2016. okt. 27. 11:30
 6/52 anonim ***** válasza:
50%
Minek költöztél oda? Jah, hogy így olcsóbb és kényelmesebb? Akkor viszont ez a velejárója.
2016. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
67%
Hülye négyes, ez konkrétan rágalmazás és hamis vád. Keményen büntetendő!
2016. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Ez a velejárója?Külön család vagyunk.Én még nem is hallottam olyat eddig,hogy valaki bemegy más hálószobájába,én még az övében talán sosem voltam.
2016. okt. 27. 11:39
 9/52 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom van ajtó. Mindegyikre zár és zárjátok is, akkor minimális lesz a hozzáférhető helyiség.
2016. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Ha elzárom az ajtókat,szerintem ki is tesznek minket
2016. okt. 27. 11:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!