Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért olyan nagy baj, ha...

Miért olyan nagy baj, ha kettesben szeretnénk lenni karácsonykor?

Figyelt kérdés
Lassan 6 éve vagyunk együtt a párommal, együtt is élünk. Eddig úgy nézett ki a karácsonyunk, hogy szenteste mindenki otthon volt. Karácsony 1 napján én mentem az ő szüleihez, másnak ő jött hozzánk. Most azt terveztük el, hogy szenteste megyünk mindenkihez. Mindenhol töltünk egy kis időt. Mert másnap megyünk el egy párnapra wellnessezni, konkréten ez az ajándékunk is egymásnak. De a párom anyukája annyira kiakadt, hogy márpedig ha 25.-én nem megyünk hozzájuk akkor ne is menjünk. Mert hogy mit képzelünk mi magunkról, hogy karácsonyt nem a családdal töltjük. Az én szüleim megértették, hisz félig már mi is egy külön család vagyunk. A párom azt mondta, hogy akkor nem megyünk az ő szüleihez, csak az én szüleimhez. most meg én érzem magam rosszul, hogy karácsonykor ilyen feszültség van a családba. Szerintetek jogos a kiakadása?
2016. dec. 6. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Megértelek, nyilván szomorú ez így, hogy egy család összevész a karácsonyon. De erről nem te tehetsz! Ha nem érti, nem érti... Azért ti érezzétek magatokat nagyon jól a wellnesezésen :)

Itt az anyuka a problémás kissé, bár a párod igazán megnyugtathatná, hacsak nem tudja, hogy reménytelen.

2016. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Valamikor imádtam a karácsonyt, szinte szilvesztertől már vártam a következőt.

Emiatt a rengeteg cirkusz miatt ami körülötte megy, már vagy 6 éve fát sem állítok és eszem amit bármely napon ennék.

A TV-ben csak azokat a csatornákat nézem, ahol nem a karácsonyról szól a műsor.

Így aztán átvészelem valahogy.

26-án elmegyek a gyerekekhez, jópofát vágok, leabszolváljuk a kötelezőt, aztán irány haza!

De felőlem akár ki is hagyhatnánk, nyugodtan utazhatnának bárhová.

A karácsony - ELVBEN! - a családok, a szeretet ünnepe, de ahol csak indok a veszekedésre, ott képmutatásnak tartom egyáltalán megtartani!

2016. dec. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
A párod ismeri eléggé az anyját, ennek szellemében foglalta le a szállást s ha õ nem enged a zsarolásnak neked nem kell rosszul érezned magad.:)
2016. dec. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
92%

"A párom azt mondta, hogy akkor nem megyünk az ő szüleihez, csak az én szüleimhez."


Ennyi. Pontosan azt csinálta a párod, amit kell. Nem enged az érzelmi zsarolásnak. Ha azt mondták neki, hogy inkább ne is menjen, akkor minek menne oda?

2016. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

ne érezd magad rosszul,mert anyósod idióta.

neki miért nem mindegy amúgy,hogy 24-én vagy 25-én vagytok náluk?

ne foglalkozzatok velük. ha nem akarja így,hogy menjetek 24-én akkor ne menjetek. a wellnessen meg érezzétek jól magatokat. ha zaklatna telefonon ne vegyétek fel,ne rontsa el a pihenéseteket.

aztán majd jövőre tanul belőle és beéri azzal,ha 24-én mentek is..

érthető egyébként,hogy külön éltek,külön háztartás vagytok és csak az egyik nap tudnátok menni. ha nem érti meg így járt. ne engedjetek a zsarolásnak

2016. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!