Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez normális? Mit...

Szerintetek ez normális? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szasztok! Nagyon hosszú történet lenne ha részleteznék, ezért most nem teszem, csak körvonalakban. Párommal 5 éve vagyunk együtt. Anyósom kezdetektől fogva "utált" engem. Okot nem adtam rá, de hallottam az ő rokonaitól hogy más szeretett volna a fiának és nem engem. Én próbáltam jó kapcsolatot kialakítani vele de nem ment..egész egyszerűen utált és kész pont. Sajnos a párom nagyon "anyuci függő" sose állt ki mellettem mikor vita volt. Sokszor külön valtunk-összejöttünk.. Aztán terhes lettem. Akkor talán egy picit jobban húzodott felém, így összeköltöztünk újra. Az ányós, 9 hónap terhességem alatt 1x sem emelte volna ránk azt a kib*szott telefont hogy mégis mivan egészséges a baba vagy esetleg minden rendben-e, semmi.. Megszületett a kisbabánk, kb.4-5 alkalommal átjött megnézte aztán annyi. Tavaly október óta nem is látták az unokájukat, se karácsonykor, se az első születés napján, semmikor. Párommal se foglalkoztak, ugyanúgy őt se keresték. Most igy több mint 1 év után megjelentek hogy ők látni szeretnék a gyereket és az ő "fiúcskájukat" és a párom erőszeretettel békülne velük és ismertetné meg velük az "unokájukat"(akire több mint 1 évig nem voltak kiváncsiak) mintha mise történt volna... Én meg persze ezt nem hagyom! Vagyis nem szeretném, nemtudom. Szerintetek?
2016. dec. 7. 14:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
4-5 alkalommal megnézte kicsi korában is. Egy gyerek úgy igazán 1-2 éves kora fölött érdekes, addig csak a szüleinek. Szerintem mostantól már érdekelni fogja anyósodat, a gyereknek meg jó, ha van nagymamája.
2016. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Sose értettem, minek kell érzelmi kérdést csinálni abból, hogy mások ízlése és elképzelése miért más a mienkétől. Az ilyenhez normális ember közömbösen áll hozzá, annak viszont örül, ha a gyerekét látni szeretnék a nagyszülők.
2016. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Én ott kezdtem volna hogy nem szülök gyereket egy olyan férfinek aki "sose állt ki mellettem mikor vita volt"
2016. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
Felesleges hisztizned, mert ez az. Csak magadat és a kapcsolatodat mérgezed vele. Állj a dolgokhoz pozitívan és szeretettel.
2016. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22%

Ha ilyen ritkán jönnek, nem bánnám, legalább hátha kap tőlük valamit a gyerek, ha már sz*rnak rá ilyen sok ideig.

A párod meg tahó, amiért nem állt melléd ilyen szülőkkel szemben.

Engedd őket néha unokázni, de neked nem kell velük beszélgetni stb...

2016. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igazabol a parom azert nem kereste oket 1 evig mert elotte is nagyon sok rosszat csinaltak vele-velunk. Es ez ido alatt azert is mert latta hogy nem erdekli oket a gyerekunk. De most ujra betoppantak az eletunkbe es megveszett szo szerint. Mintha semmi sem tortent volna..
2016. dec. 7. 18:07
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert a szülei. Az ember nagyon gyorsan tud megbocsátani akár nagy bűnt is, ha úgy alakul. Majd rájössz te is, ha a gyerek nagyobb lesz. Lesz olyan, hogy úgy érzed annyira haragszol rá, hogy agyon tudnád ütni. Aztán egy kis mosolyszünet után kapsz egy puszit és azt is elfelejted, hogy egyáltalán haragudtál rá :) Egészen a következő ilyenig.. Ez már csak így van. Nincs túl sok szülője az embernek, persze, hogy még hibákat is elnézi az ember. Inkább, mint hogy soha ne legyenek többé.
2016. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!