Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós-jelöltem bunkó és...

Anyós-jelöltem bunkó és rosszindulatú, vagy csak ilyen fura stílusa van?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, most szeptemberben kezdtem el az egyetemet, gimi után ki kellett hagynom egy évet és pénzt gyűjtenem és kitalálni, hogy mit szeretnék kezdeni az életemmel, valaimt önállóan felkészülni egy emelt érettségire.


Mikor kiderült nyáron hogy felvettek, akkor még gratulált, de nem sokkal később egy beszélgetésnél mikor arról volt szó, hogy megyek-e hozzájuk jövő nyárra dolgozni a vállalkozásukba, azt válaszoltam, hogy gondolom igen, én speciel arra gondoltam, hogy ha még együtt leszek a fiával, elvégre távkapcsolatban leszünk ősztől, ki tudja mi lesz velünk addigra (bár remélem hogy minden jó). Erre ő azt válaszolta mosolyogva "vagy nem, ha kibuksz az egyetemről és dolgozni fogsz rendesen". Tudja nagyon jól, hogy gimiben kitűnő tanuló voltam, két nyelvvizsgám van, egész jók a képességeim, valamint nagyon kitartó és szorgalmas vagyok, mégis ezt mondta.

Azóta párszor volt még egy-egy beszólása, pl első zh időszakban: hány egyesem lett? Most vizsgaidőszaknál: hány tantárgyból buktam meg? Mintha azt várná, hogy kibukjak az egyetemről.


Nem tudom, hogy tényleg túlreagálom-e vagy sem.

Egyébként kb 2 hetente jelenek meg náluk egy estére, másnap reggel/délelőtt megyek is haza, mert értelemszerűen amikor hazajövök, a saját anyámmal többet szeretnék lenni, mint anyósjelöltékkel vagy tanulnom kell, de ha megyek is, sokszor csak ülök csendben mert hozzám se szólnak (amíg párom zuhanyozik pl), de ha bevonulok a párom szobájába és elfoglalom magam, akkor meg megszólják utána a páromnak, hogy ki se megyek hozzájuk.



2016. dec. 17. 00:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%
Kár, hogy az erdészmérnököktől nem várják el a helyzet szó helyesírását..
2016. dec. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!