Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hányingerem van anyos föztjétö...

Hányingerem van anyos föztjétöl, hogyan egyek belöle?

Figyelt kérdés
Karácsonykor sajnos nem uszhatom meg, hogy a párom szüleinél ebédeljünk, de nekem hányingerem van a kajátol, tavaly karácsonykor is beteg voltam elég rendesen..Nem igazán higiénikusan föz, meg mossa el az evöeszközöket..szinte mindig találok vlmi hajszálat vagy szöszt a kajában..nagyon rosszul vagyok töle..eleve ha belépek a házba iszonyu büdös állot szag van..

2016. dec. 20. 12:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%

Csak nem tart fegyvert a fejedhez. :)

Mondd azt, mikor megérkeztek, hogy elrontottad a gyomrod, inkább csak egy kis kekszet rágcsálsz (vigyél magaddal), és mást egyelőre nem kérsz. És ha nem gond, akkor nem is maradnátok sokáig.

2016. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Már előző este (vagy aznap reggel) panaszkodj a párodnak, hogy nagyon fáj a gyomrod. Ha színpadiasabb típus vagy, nyugodtan menj be a wc-re hányást színlelni. Ezután már simán mondhatod, hogy beteg vagy, és nem bírsz enni.
2016. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
27%
ez a mocsok nevelte fel a párodat? hát kivel párzol te?
2016. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Eleve a párom és a szülei között oriási különbség van.. nem is értem, hogy hogyan van közük egymáshoz.. az én párom tiszta, meg semmi undorito nincs rajta..
2016. dec. 20. 12:54
 5/35 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt a párom is tudja, hogy rosszul vagyok, de megkért, hogy jöjjek el, mert a szüleit igy is nagyon ritkán látom, mivel nem egy országban vagyunk és hát most illene megjelenni..bármi amit az anyja küld én nem eszem belöle, ö ezt nem vágja a fejemhez, tudja és kész..igy ezzel meg is usztam a hétköznapokat, de mikor ünnep van pl. most karácsony, akkor nem igen tudok vele mit kezdeni.. :(
2016. dec. 20. 12:56
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
Akkor marad a gyomorrontás meg a keksz
2016. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%

Huh, ismeros a helyzet, bar nalunk a nagynenemnel ez a helyzet. En csak kanallal eszek naluk, mert a villa mindig koszos. Igyekszek olyan etelt enni, ami kis esellyel "koszos". Pl. natur sult csirkecombot. Mar ha van. Panirozott dolgot soha nem eszem.

Sutit is csak akkor, ha nayon erulteti, sokszor az elso flaat utan, ha nem figyelnek, zsepibe rakom es kidobom itthon. Ha fiyelnek, akkor oaszpontositok, hogy ne oklendezzek mikozben eszem.

Reszvetem. :S

De ha ritkan vaytok ott, en azert a rosszul vagyok, csak kekszet-eszek dolgot eljtaszanam.

2016. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
10%

"Eleve a párom és a szülei között oriási különbség van.. nem is értem, hogy hogyan van közük egymáshoz.."

:D:D:D:D:D

a te szüleid és közted is ÓRIÁSI különbség van

2016. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
38%
Mi lenne, ha segítenél neki főzni? Így tudsz figyelni a tisztaságra, + jó pontot is szerzel nála.
2016. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
99%
Inkább színlelj gyomorrontást.Van egy barátnőm,ő 12 éve nem eszik az anyósa főztjéből.Sose "éhes".Szerencsére a mamma nem forszírozza a dolgot.
2016. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!