Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti ennétek még anyós főztjéből...

Ti ennétek még anyós főztjéből? Nekem már a gondolattól is hányingerem van.

Figyelt kérdés

Eddig nem láttam,hogy főz...

Most igen.Főzés közben kiviszi a a szemetet,elmegy wc-re,pattanást nyom ki,de kézmosás nulla.Se wc után,se nyomkodás után,csak a konyharuhába törli a kezét,ha már túl koszos.Most ami tetézte,elvágta a kezét pár napja,és gennyes...ő azzal a kézzel,se bekötve,semmi,úgy csinálta a kaját,és még mutatta is,de szerinte sütés/főzés közben majd fertőtlenítődik.

Nem ettem egy falatot sem,szerintem soha többet nem is fogok,undorító.

Ti ennétek?

Én vagyok túl finnyás?


2013. okt. 21. 10:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez bizony tényleg igénytelenség, és lehet az az étel finom, de már a látványától fordult volna a gyomrom .... úgyhogy megértelek, amiért nem ettél egy falatot sem.
2013. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg undorító. Nem tudom hogy lehetne finoman közölni vele, hogy mire is való a kézmosás, de azt hiszem én is képtelen lennék enni belőle.:(
2013. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha nem eszel, akkor biztos nem ízlik, pedig ő a szívét - lelkét belefőzte...Ha meg szólni mersz, akkor tapintatlan vagy és jön a sértődés. Köszönöd szépen, már ettél otthon, nem vagy éhes. Tényleg egyél, mielőtt elmész..
2013. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Meglepődésemben hirtelen nem is gondolkodtam,csak megmondtam,hogy ez undorító,én nem eszek olyanból,amibe genny,szemét,minden belekerült.

Erre válaszolta,hogy a bacik úgyis kifőnek,kisülnek.

Párom is végighallgatta,undorral mondta,hogy ez az ebéd részünkről elmarad,és hazamentünk.

Hozzáteszem,párom sem tudta eddig hogy főz az anyja,mert főzés közben nem szabad bemenni a konyhába,most is csak azért volt szabad,mert a nappaliban elromlott a fűtés.

Ezentúl biztosan mindig ebéd után megyünk...

2013. okt. 21. 10:41
 5/23 A kérdező kommentje:

"pedig ő a szívét - lelkét belefőzte..."

Persze...meg a kávézacc maradékát, a wcből a bacikat, egy kis gennyt,meg ami épp a kezére ragadt...

Jobb szeretem az olyan ételt,amiben csak a tzényleg kellő hozzávalók vannak :)

2013. okt. 21. 10:42
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Fuuu én odahánytam volna a konyhába aztán jónapot.

Nekem a kedvencem az eddig, amikor rokonék építkeztek és engem küldtek el tejért.

Elmentem hamarabb, jött az öregasszony, levette a lábáról(amin 5 centi vastag bőrkeményedés volt meg 3 centi vastag körmök, tele mocsokkal) a harisnyát, aztán azon szürte meg.

Hát azt hittem ott szopom le magam.

2013. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Igen, a bacik érzékenyek a hőre, ezért a kajában talán nem is maradnak meg, ha kellő ideig forralja, de a retkes kezével szed belőle abba a tányérba amit összefogdosott, és azokkal az evőeszközökkel amiket szintén összefogdosott.

Ott vannak még a kilincsek amiket ugyancsak összefogdos gennyes, pisis-kakis kézzel. Mindezekből nem főnek ki a bacik, ezekkel nem árt ha tisztában van a kedves mama.

Lehet, hogy pont a higiénia hiánya miatt gennyesedett el a sebe. Félő, hogy ennyi idő korában már nem fogjátok tudni meggyőzni, ha neki ez így normális.

Kisgyereket ne engedjetek a közelébe.:(

2013. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
6-os, ettől felfordult a gyomrom. :(
2013. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Ha még öreg lenne,akkor megérteném valahol.

De nemrég volt 50 éves, aktív, dolgozik.

2013. okt. 21. 10:55
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
9-es, még akkor sem, ha idős! Nagymamám 83 éves, de mindig tiszta kézzel nyúl a kajához.
2013. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!