Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Első találkozáskor hogy...

Első találkozáskor hogy keltsek jó benyomást apósban/anyósban?

Figyelt kérdés
Valaki tudna ötletet adni? Hogy köszönjek nekik? Milyen témákat mondjak stb. Tudnátok adni tippeket?

2016. dec. 20. 21:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Sehogy. Viselkedj amilyen vagy! Persze az ember kedvesen viselkedik, az úgy evidens, de ne add elő másnak magad. Én első találkozaskor úgy gondoltam minden jó lesz stb. Úgy is indult de mikor beszólt egy ilyet az anyja valahogy a jövőhöz kapcsolódó témában, hogy: ha lesz a fiának valakije (úgy gondolta, hogy aki komolyabb dolgok lesznek, mint házasság gondolom)... Ott ültem a friss, éppen akkor bemutatott barátnő! Hát nem úgy tűnt akkor, hogy engem szántak a fiuknak, ezzel le is rombolt akkor bennem valamit. De a fia mégis csak engem jegyzett el, nem mást. Úgyhogy nem jött be a számítás ha mást vártak. Azóta lehet beletörődtek, mert amúgy már most jobban kijövünk. Akkor szereztek nekem pár nagy sérelmet az elején. Sokat küzdöttem magamban, hogy valahogy túllépjek rajta. Visszagondolva is, akkor szemetek voltak hogy olyanokat beszéltek nekem. Végülis sosem felejtem el.
2016. dec. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!