Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Első találkozáskor hogy...

Első találkozáskor hogy keltsek jó benyomást apósban/anyósban?

Figyelt kérdés
Valaki tudna ötletet adni? Hogy köszönjek nekik? Milyen témákat mondjak stb. Tudnátok adni tippeket?

2016. dec. 20. 21:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg a napszaknak megfelelő köszönés. A csókolom max. az óvodában megy el, és pusziszkodást sem kell kezdeményezned, nem a barátnőd.
2016. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

# 12


Napszaknak megfelelően a Kormányablaknál köszönj. Nem attól leszel felnőtt, hogy nem csókolommal köszönsz. Én még 46 évesen is csókolommal köszönök a 70-80 éves néniknek. A puszit az idősebb nők többsége szívesen veszi. Ők még nem ez az antiszociális fészbukos generáció, akik elvannak évekig egy számítógéppel, és irtóznak minden emberi kontaktustól.

2016. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
19%
De milyen a csókolom? :D Esetleg max 6-7 éves korig köszönnek így. Csókolom nekem vicces lenne egy huszon-harmincas szájából.
2016. dec. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
Utolso, kerdezo irasabol es problemajarol itelve, nem tobb mint 16-17.
2016. dec. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Andizsuzsi ***** válasza:
80%

"Csókolom nekem vicces lenne egy huszon-harmincas szájából."


Nem vicces. Abban az időben, amikor még természetes volt, nem voltak ilyen kérdések. Az ember csókolomot köszönt a barátja szüleinek és x néninek y bácsinak szólította őket. Ha a kapcsolat oda fejlődött, akkor a szülők felajánlották a tegeződést. A mai fiatalok többsége nem tudja, hogyan köszönöm apja/anyja korabelieknek, főleg hogyan szólítsa meg őket. Ma már a kisgyerekek sem használják a csókolomot (kevés kivételtől eltekintve), sziáznak mindenkinek. Munkámból kifolyólag tapasztalom, hogy felsős gyerekek is keverik a tegeződést a magázódással.

2016. dec. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15%

Én közel 60 éves (nö) vagyok, de a csókolomozó valaki nálam már eleve az éretlen gyerek kategóriába kerül.

Felnött ember a napszaknak megfelelöen köszönjön, ha nem akarja, hogy ksigyereknek, vagy primitívnek nézzék.

2016. dec. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
3%

Nekem is köszönt már kis egyetemista lányka csókolommal. Mondtam neki, hogy tessék csak, lehet próbálkozni! :P


28F

2016. dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
Kedves Kérdező! Sem a nemedet, sem az életkorodat nem tudjuk. Így aztán tippeket sem tudunk adni!
2016. dec. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%

ciki nem ciki én a pasim szüleinek Csókolommal köszönök illetve a pasim is az én szüleimnek!

Én 27 vagyok,pasim 33 éves! Szülei 60-65 év közöttiek enyémek 61-59 !Nekem így természetes és amióta együttvagyunk 1x sem tették szóvá


Viszont nem értem,ha anyódos apósod miért csak most találkoztok?! Nem kiváncsiak a menyükre?

2016. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Apos altalaban a kisebb problema, anyosok rendszerint eldontik mar elore, hogy utalni fognak vagy nem.

Ahogy masok is irtak csak legy onmagad hiszed a parod azert szeret mert olyan vagy amilyen. A tobbiek nem szamitanak.

A lenyeg, hogy mindig legyel kedves veluk akkor is ha ok nem azok, a ferjed is latni fogja ki tesz a jo kapcsolatert!

2016. dec. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!