Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem kedvel az anyòsom?

Miért nem kedvel az anyòsom?

Figyelt kérdés

Elèg összetett a szituáciòm. Alig 18 èvesen költöztem a barátomhoz (21) komoly csalàdi problèmák miatt. A baràtommal, apjával, mostohaanyjàval ès tesvèrèvel lakok együtt. Senkivel sincs semmilyen problèma a mostohaanyján kivül.

Semmilyen tudásom mem volt milyen háziasszonynak lenni mert anyukàm se volt olyan. Csak dolgozott, valami egyszerűt kèszìtett ebèdre ès ennyi volt. Nagyon ritkán takarìtott, emgem sose tamìtott semmire, nem.ko dhatò egy jò anyának.

Az elejèbe anyòsom a tudàshiànyom miatt haragudott, alig beszèlt velem ès mindig mèrgesen nèzett ràm. Szörnyű volt minden nap ezzel èlni. Nem tudta elfogadni, hogy sokimmdent nem tudok. Ès sosem mondta nekem, hogy mit nem csinàltam jòl, csam elhalgatta, de mèrges volt, èn meg nem tudtam mièrt. Apòsom bèkìtett ki minket ès akkor elmagyaràzta, hogy hol hibáztam a hàzi munkàk kapcsolatàban. De ez a bèke nem tartott sokàig. Újbòl szàmomra ismeretlen okok miatt megharagudott. Kèsőbb (1 hònap kb) megint jò volt. Ès ez majdem egy ève tart, hogy kicsit mèrges rám ès nem szeret kicsit pedig telyesen normàlisan viselkedig velem. De többször mèrges mi t normális. Ez mièrt van ìgy? Tudna valaki segìteni? Nem tudom meddig gogom ezt mèg kibìrni. Mindig csak keresi, hogy valamièrt hibàs legyek.



2016. dec. 29. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
A háztartásban csak ürügy, hogy nem tanították meg neked, engem se tanított senki főzni, fogtam egy szakácskönyvet és egyetlen ételt se rontottam még el, sok év alatt, a mai napig is csak receptből főzök, nem egy nagy dolog. Anyósodnak több baja is lehet veled, leginkább talán az, hogy ott szórakozol a konyhájában, házában, ez engem is nagyon zavarna, nem ő hívott oda téged, de el kell, hogy viseljen. Ha belegondolsz, te se örülnél egy ilyen szitunak. Mivel mostohaanyja a barátodnak, talán nem utál alapból, mert az az édesanyák szokása, hogy utálják a kicsi fiuk választottját.
2016. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Enyém is ilyen volt. Nem mutatta meg mit hogy kell, de állandóan kibeszélt a hátam mögött. Nem lehet ezekkel semmit sem kezdeni.

De az biztos, hogy jobban jársz, ha magadtól nekiállsz megtanulni főzni és a többit, nem miatta, hanem magad miatt.

2016. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Azért nem kedvel, mert odaköltöztél a nyakukra ilyen fiatalon, és még se főzni, se takarítani nem tudsz!
2016. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2%
Anyósod azért nem kedvel, mert elhagytad a fiát és a szeretődhöz költöztél. Én se kedvelnélek a helyében.
2016. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Kit hagyott el? Miféle szeretőről beszélsz előző?
2016. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem is fog kedvelni, gondolom az elejétől tiltakozott, hogy egy fiatal lány a nyakukra költözzön, és az se jó pont, hogy "komoly családi problémák miatt", magyarán még balhés családból is vagy, nem pont olyan, akit a fiának elképzelt.

Ezt pedig be is bizonyítod, hogy be se tudsz segíteni a háztartásban semmiben.


Egyébként dolgozol legalább? Mert ha azt se, akkor tényleg ne csodáld, hogy nem tapsikol, amiért ott élsz a nyakukon, koloncként.

A legjobb az lenne, ha minél előbb külön költöznétek a pasiddal, mert ti ketten vagytok egy pár. És legyél inkább hálás, hogy egyáltalán van hol lakni, van mit enni, és kiszabadultál a komoly családi problémákból, mert ha jól sejtem, kb. az utcára mehetnél csak, ha kitenne anyósod.

2016. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A vàlaszaitokbòl ùgy làtom, hogy nem magyaràztam el jòl a szitut. Azt nem mk dtam, hogy nem magamtòl költöztem hozzájuk, hanem èpp ő mondta, hogy lakjak velül mert otthon nálam nem lehet lakni. Csak egy aptò rèszlet: mostohaapàm vert, utoljàra amikor ez megtörtènt eltörte a kezem, csak azèrt mert rossz napja volt ès ideges volt.

Nem kèrtem, hogy költözzek hozzájuk.

Gőzni tudtam valamennyire, de az ő ìzlèsèhez nem volt jò. Mèrges volt amikor valamit nem ugy kèszìtettem el mi t ø aki már 15 ève hàzas. A takarìtàsnàl ugyan ez a szitu. Ha nem ùgy volt ahogy azg ő szokta, vagy vèltelen kimarad valami, nem mondja a szemembe hanem mèrges , de nem mondja hogy mièrt.

Mostanába meg amkkor már mindent tudok ès nagyon kevès a hiba, rengeteget segìtek neki, megfőzök helyette, takarìtok, mindent csinálok. Ès mèg ìgy is a semmi miatt megharagszik rám. Most is mèrges, fogalmam nincs mièrt. Tehnap minden szuper volt, ma meg már haragszik.

2016. dec. 29. 15:18
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
Hogyhogy milyen szerető? A barátja, akihez elköltözött a családi problémák elől. Nyilván a férjétől, hiszen ha van anyósa, akkor férjnél van.
2016. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, dolgozom is.

Az apòsom nagyon kedvel, folyton dicsèr hogy milyen gyorsan tanultam meg mindent amit nem tudtam.

2016. dec. 29. 15:20
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem jó az embereknek, ha így egymás szájába laknak. Miért nem költöztök külön a barátoddal?
2016. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!