Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem kedvel az anyòsom?

Miért nem kedvel az anyòsom?

Figyelt kérdés

Elèg összetett a szituáciòm. Alig 18 èvesen költöztem a barátomhoz (21) komoly csalàdi problèmák miatt. A baràtommal, apjával, mostohaanyjàval ès tesvèrèvel lakok együtt. Senkivel sincs semmilyen problèma a mostohaanyján kivül.

Semmilyen tudásom mem volt milyen háziasszonynak lenni mert anyukàm se volt olyan. Csak dolgozott, valami egyszerűt kèszìtett ebèdre ès ennyi volt. Nagyon ritkán takarìtott, emgem sose tamìtott semmire, nem.ko dhatò egy jò anyának.

Az elejèbe anyòsom a tudàshiànyom miatt haragudott, alig beszèlt velem ès mindig mèrgesen nèzett ràm. Szörnyű volt minden nap ezzel èlni. Nem tudta elfogadni, hogy sokimmdent nem tudok. Ès sosem mondta nekem, hogy mit nem csinàltam jòl, csam elhalgatta, de mèrges volt, èn meg nem tudtam mièrt. Apòsom bèkìtett ki minket ès akkor elmagyaràzta, hogy hol hibáztam a hàzi munkàk kapcsolatàban. De ez a bèke nem tartott sokàig. Újbòl szàmomra ismeretlen okok miatt megharagudott. Kèsőbb (1 hònap kb) megint jò volt. Ès ez majdem egy ève tart, hogy kicsit mèrges rám ès nem szeret kicsit pedig telyesen normàlisan viselkedig velem. De többször mèrges mi t normális. Ez mièrt van ìgy? Tudna valaki segìteni? Nem tudom meddig gogom ezt mèg kibìrni. Mindig csak keresi, hogy valamièrt hibàs legyek.



2016. dec. 29. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

értem én hogy telefonról írtál de azért legközelebb add már meg a módját hogy vissza olvasod amit írsz.

tudom hogy fészbúkon nem téma az ha egy mondatot sem tudsz normálisan leírni, de hidd el egy szépen leírt kérdésre sokkal normálisabb válaszok érkeznek :)

2016. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
Lehet én se repesnék az örömtől, ha nyakamra költözne egy ingyenélő, aki kitakarítani se tud/akar maga után....
2016. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
"Hogyhogy milyen szerető? A barátja, akihez elköltözött a családi problémák elől. Nyilván a férjétől, hiszen ha van anyósa, akkor férjnél van." Hát lehet hogy pocsék a szövegértésem, de ha jól értelmeztem,a kérdezőm a mostohaapjától költözött el aki fizikailag bántalmazta. Anyósnak-apósnak meg a pasija szüleit hívja, nem volt itt szó semmiféle félrekefélésről vagy megcsalásról.
2016. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%
Szóval nem kéne cafkának nézni a kérdezőt.
2016. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező, ilyenkor amikor számodra ismeretlen okból duzzog a "majdnemanyósod", akkor kérdezd meg tőle, hogy mi a problémája. Hidd el többre mész vele, minthogy itt kiszolgáltatod magad és még választ sem kapsz.


"Kedves XY néni, látom, hogy valamiért haragszik.

Elmondaná nekem, hogy mi a probléma?

Így, hogy nem tudom miért duzzog, az esetleges hibámat sem tudom kijavítani!"

2016. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen borzalmas életed volt, de hidd el, hogy a legtóbb ember nem örül, ha az otthonában egy idegent kell kerülgetnie.

Gondolom sajnál, nem akar elküldeni, de a belső feszültségét a bunkózással vezeti le. Sajnos én is ilyen típusú ember vagyok, én is ezt tenném, ha nem tudnék változtatni a helyzeten.

Költözzetek külön a barátoddal, vag viseld el, hogy nem mindenki lát ott szívesen.

2016. dec. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!