Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi lehet a baja apósomnak?

Mi lehet a baja apósomnak?

Figyelt kérdés

Alapesetben olyan a családi iszony apósoméknál, hogy apósnak senki semmit nem mer szóvá tenni, mert akkor ő besértődik és mufurc lesz, átnéz az emberen, többet találkozni sem akar az emberrel, így mindenki csak tűr.

Eddig én ezt pont letojtam, anyós és a férjem dolga, ha ilyen marhák, de most lett egy kisfiunk és após egyik hülye szokása, hogy kérdés nélkül beállít hozzánk csak úgy, néha csak kávét inni, néha megszerelni ezt-azt, amire mi kérjük meg, de időpontot megbeszélni ehhez nem lehet, csak annyit bír mondani, "holnap jövök" és ha meg is egyezünk egy időpontban, biztosan később jön vagy előbb. Ahogy kedve tartja. A gyerkőc ugye nappal még 3x alszik, így soxor nagyon rosszkor jön az "öreg" és van egy kutyánk is, aki ugat, ha vendég jön, plusz a csengetés is hangos. A csengőt a mai napi esettel kiiktattam, többé csengeni nem fog, a kutya természetesen marad. :)

Após megint jött, csengetett, a kutya ugatott, a gyereket pont altattam (10-11 között alszik), persze ezekre felébredt és após 11 itt dekkolt és mikor látta, hogy hozom ki a gyereket a szobából, mint egy kedves nagypapa kérdezgette, hogy "jajj, hát miért nem alszol?", én meg mérgemben annyit mondtam, hogy "őszintén? azért mert csengettél". Na, több se kellett, annyit szólt, h ő kintről nem látja, mi van bent, és már megy is, ma ide sem jön és utána már rám se nézett, csak a páromtól köszönt el, átnézett rajtam.

Igazából pont letojom, mert nekem jobb, ha nem is látom, de azért mégis após, meg nagypapa, a férjem és a fiam miatt úgyis tartani kell a kapcsolatot.

A kérdésem annyi lenne, hogy mitől lehet valaki ennyire hülye, hogy ahelyett, h bocsit kérne, amiért rosszkor jött, még neki áll feljebb? Miért sértődik be, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, miért ilyen rohadtul tiszteletlen és önző? Én, ha kisgyerekes családhoz megyek, felhívom az anyukát, hogy mikor mehetek, h ne zavarjak rosszkor, van-e csengő, vagy ki van húzva, ez az hogy van, hogy nehogy bezavarjak az életbe. Mondani sem kell senkinek, hogy így viselkedjek, magamtól tudom. Ehhez képest ez az idióta miért nem inkább azt kérdezi, hogy mikor jöjjön ezentúl, hogy ne zavarjon vagy mi a napirend, stb..., ahelyett, h besértődik, elmenekül. Milyen szellemi színvonalon van egy ilyen ember?



2017. jan. 30. 11:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
13%

"Miért ilyen sértődős ebben az országban mindenki? "


Ugye nem veszed észre, de te vagy a legjobban megsértődve.

Ráadásul kizárólag az apósodra gerjedsz.

Nem bírom az ilyen alamuszi, otthonülő, főállású véranyákat, akik unalmukban az élő fába is belekötnek.

El kéne már menned dolgozni.

Vagy már útban van a következő gyerek??


(Pont az ilyenek nem szólnak rá a gyerekükre a boltban, ha mindent szétdobálnak a polcokról.)

2017. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

6 hónapos gyerek mellett menjek vissza dolgozni? Mi köze após csengetésének ahhoz, hogy majd évek múlva, ha már tud dobálni bármit is, hagyom-e vagy sem.

Azért, mert az éppen elaltatott gyereket após felveri a csengővel és ezen bosszankodom, mert nem először fordult elő, emiatt véranya lennék? Hmmm...

2017. jan. 30. 23:24
 33/35 Kései Sirató ***** válasza:
43%

"Nem bírom az ilyen alamuszi, otthonülő, főállású véranyákat, akik unalmukban az élő fába is belekötnek.

El kéne már menned dolgozni."


Mi van te, fogyatékos idióta? Nem bírod az anyákat? És a te anyád? Az jól van? Gondolom, neked soha nem is volt gyereked, nem is neked való, annyira lelketlen dög vagy!

6 hónapos gyerek mellett miért menne vissza dolgozni? Gondolom , téged lepasszoltak, intézetbe adtak, attól lettél ennyire degenerált. Ha ez a helyzet, ne adjál tanácsokat, inkább fogd be!

2017. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
69%
Az én apósom sem a megbeszélt időpontokban jött. Zsebében volt a telefon, de nem szólt, hogy itt van(nak) hanem rázta a kaput és ordibált. Persze a kutya nálunk is bevadult erre. Gyerek felkelt, sírt, na akkor ők mennek is. Akkor megmondtam neki, hogy az ő nemtörődömsége miatt történt így. Legközelebb ugyanígy jött és mondta a babának, hogy na akkor most sírj anyádnak és elment (4 óra kellett megnyugtatni). Egyszer közölte, hogy akkor legyen csengő, mert addig ők nem is jönnek. Na, ekkor közölte a párom, hogy "akkor nem jöttök..." Ekkor esett le nekik, hogy nem körülöttük forog a világ. Azóta tudják kezelni a telefont.
2017. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Az eset után 2 napig nem is hallottunk apósról. Ő sem telefonált és mi sem. Aztán megjelent, dudált a ház előtt. :D Nem mondom, hogy tökéletes, de már egyel jobb. :D Legalább erre nem ébred fel a pindúr és a kutya sem ugat.
2017. febr. 2. 15:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!