Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós túlzott "imádata" a...

Anyós túlzott "imádata" a lányának az új pasija felé, ti hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés

Kicsit érzékenyen érint, én lassan 10 éve vagyok a fiának a párja, két gyerekkel, de felém sohasem tanúsított "imádatot", nem is tudom hogyan írjam le...


Alig pár hónapja szedte fel a leánya ezt a pasit, tudni kell a lányáról hogy főként apakorú férfiakkal volt, külföldön is volt, nem kell részletezni miket csinált. Lányának minden szava szent és sérthetetlen, az van amit ő akar, az anyja (anyósom) nem lát az orránál tovább, valójában milyen jellem is a lánya. Most hogy van végre úgymond normális pasi, mi a párommal az elmúlt fél évben összvissz 3x láttuk, igazából nem is nagyon ismerjük őt. Azon kaptam fel a vizet, hogy a külföldön sokat dolgozó páromnak írt üzenetet, hogy ma operálták XY-t, holott én már korábban is beszámoltam neki telefonba, tehát tudunk erről. Mit vár/várt az anyós, mi a célja ezzel, meg kellett volna, vagy meg kéne látogatnunk XY-t a kórházban? Olyan hülyén jött le, vagy csak én reagálom túl. Értem én, hogy lassan 35 éves lányának van végre normális pasija, de hogy ennyire áradozni kell róla?! Jaj ez az XY, hú de jó munkahelye van, hú de jó, hú szegéy, ez meg az, bezzeg az unokáiért annyira nem mozdul :-(


2017. febr. 10. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Anyós általában a fia barátnőét/feleségét nem bírja nem a lánya pasiját. Legalábbis én ezt figyeltem meg mert nők között általában minding slobbering nagyobb a feszültség ezt nőként mondom. Gondolom annak is örül hogy végre normális férfit talált.
2017. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
*mindig nagyobb a feszültség 1es
2017. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, hogy tetszik neki a pasas.
2017. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Te most azon pörögsz, hogy az anyós tájékoztatni merte a saját fiát SMS-ben? Istenem...

Amúgy engem érdekelne, hogy ezzel mire célzol?: "külföldön is volt, nem kell részletezni miket csinált." A te férjed is sokat van külföldön, akkor ő is csinál olyanokat, amiket nem kell részletezni?:D

2017. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkit isten mentsen meg az olyan nöktöl, mint amilyen te vagy kérdezö!!!!
2017. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
11%
A legérdekesebb az, hogy az unokáival sem foglalkozik ezek szerint, a pasiért meg odavan.. Fura, az biztos!
2017. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

A LÁNYA barátja, aki, mint írod is, normális ember, hogy az anyós szimpatizál vele, az teljesen normális mindenkinek, ... kivéve téged.


Te a kukacoskodó MENYE vagy, aki most is azon töri a fejét, hogy mivel ekézhetné az anyósát és a sógornőjét.

Akkor min csodálkozol?

2017. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Tulajdonképpen HOL VAN itt imádat????


Egyszerüen közölte a pároddal, hogy az illetöt megoperálták - ez nem imádat és nem is túl sokat vele való foglalkozás, hanem egy normális közés.

2017. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Tulajdonképpen mi közöd van neked ehhez az egész dologhoz ??? Ráadásul teljesen érthetetlen az a szenvedély, ahogyan figyelsz az anyósodra, ahelyett, hogy örülnél, hogy téged hanyagol.
2017. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Tiszta hulye vagy, mar bocs...

Remelem en nem leszek ilyen meny.

2017. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!