Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós néha le "kva anyázza a...

Anyós néha le "kva anyázza a gyerekemet, ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Néha mikor olyan kedve van akkor szó szerint előttem anyázza a gyerekemet, egyébként is fura egy nő és én úgy érzem hogy nem poénból mondja neki hanem már csak azért is... Jogos lenne ha közvetlen anyázáz után én erre azt mondanám a gyerekemnek hogy a k.va mamádat...? :D rohadt idegesítő..

#Anyós szid a gyereknek
2016. ápr. 16. 23:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Az lenne jogos, ha megkerned, h ne illesse ilyen szavakkal a gyerekedet, sot igy altalaban ne karomkodjon, beszeljen csunyan a gyerek jelenleteben, kulonben gondoslodsz rola, h ne legyen alkalma ilyet mondani neki. Es tartsd is be.
2016. ápr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer merne igy beszélni a gyerekemmel az anyosom,többet nem kéne unokáznia.Ien embernek a k.. anyát...szégyen egy mama szolj be neki
2016. ápr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
kisgyereknek nem szabad csúnyán beszélni,ezt tisztázni kellene az anyósoddal,hogy ne mondjon neki csúnya,trágár szavakat,mert a gyermekbántalmazás,és a rágalmazás,és nem vezet jóra
2016. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem átlagos mama.. :/ mondtam már neki párszor, sőt éreztettem vele hogy az én mamám rászólna az idegenekre is ha csúnyán beszélnek előtte de elkönyvelte a mamámat egy hárpiának... Egyébként hiába is minden... Már nem fog megváltozni miattam! Volt hogy a kislányom vissza mondta neki hogy a tiédet és csak nevet rajta, én akkor rászóltam a mamára és a lányomra is de nem vette a lapot... Tapló egy öregasszony!
2016. ápr. 16. 23:53
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Ien közelébe nem kell unoka
2016. ápr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Megmondhatod neki hogy ha nem tud viselkedni akkor nem tölthet időt a gyerekkel mert nem szeretnéd ha a gyerekeid ezt az alpári hangnemet hallanák és eltanulnák tőle.
2016. ápr. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

"Anyós néha le "kva anyázza a gyerekemet"


Kérdező!

Látom, hogy nem is igen fogtad fel, hogy gyakorlatilag TÉGED(!) ku vázott le a kedves anyósod.

2016. ápr. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

2-es, 5-ös: ien helyesen ilyen, időbe telt, mire rájöttem, mi az.

Kérdező: én nem engedném, hogy amennyiben nem hagyja abba, akkor a gyerekemmel találkozzon. Ennyi.

2016. ápr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%

Te is anyázzál neki.. hátha az eljut a csökött agyáig.

Söt, a férjednek kéne, rá se hallgat?

2016. ápr. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

8-as, kb. mindenki tudja, hogy az ien= ilyen, nem kell nyelvtan-náciskodni.


Kérdező: én simán nem vinném hozzá a gyerekemet és kész, le van a gond. Ha már x hónapja nem találkozott vele, talán leesne neki. Ha mégsem, így járt.

2016. ápr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!