Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akik a szülökkel, anyosékkal...

Akik a szülökkel, anyosékkal laktok, mennyit fizettek és miket?

Figyelt kérdés
Erdélyben élünk. Ugyhogy lejben írom le ,de azért kb érthető igy is. Anyosom szeretné ha több pénzt adnànk. Most a számlák összesen 620lej volt amiből odaadtunk mi 500lejt. Férjem előlegkor még adott 100 lejt. Anyosomék minden nap vesznek 10lejre kb kenyeret,plusz még vagy szalámit vagy tojást ,vagy krumplit. És ennyi. Mi minden nap 50lejre vásárolunk hogy legyen miből főzni ,vacsorára,plusz minden nap kb kell valamit venni háztartásba liszt,cukor ,olaj,wc papir stb. Régebb ők mentek a nagyüzletbe hogy az ilyesmiket ott vegyék meg,de akkor anyosom még dolgozott,jobban kijöttek pénzileg . De most hogy betegnyugdijas,a pénzt amit kap huzza a bank. Igy marad aposomnak a fizetése amiből anyosomnak vesznek csomo gyogyszert. Ezt meg is értem. Ezért mondtam a férjemnek hogy akkor segítsük,vegyük meg mi az ilyesmiket s a kaját is. Na most anyosomnak nem tetszett hogy miért nem adtuk oda az egész számlára a pénzt. De magunkra s a gyerekekre is kell gondoljunk. Marad nekünk még nem arrol van szó,de ha többet adnánk akkor többet fizetnénk mintha albérletben lennénk. Mikor mondja a férjem anyosomnak hogy ha nem elégszik meg ennyivel akkor jobban járunk ha elköltözünk és akkor anyosom nekifog sírni hogy ő megöli magát mert nemfogja tudni fizetni a számlákat.Nem tudom mi tévő legyek. Hogy lehet ezt megoldani. Leírnátok máshol hogy van?
2017. márc. 17. 22:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Úgy,hogy szépen elköltöztök albérletbe! Az egész életetek rámegy erre ha nem léptek most!Mindig több és több kellesz, csak ezért fogtok dolgozni,hogy eltartsatok plusz embereket!

Ne izgasd magad,aki bejelenti,hogy öngyilkos lesz,az nem fogja megtenni!Csak zsarol,mert látja,hogy célt ér!

2017. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

"De most hogy betegnyugdijas,a pénzt amit kap huzza a bank."


Ez mit jelent?

Levon belőle a bank? Mit, miért?

2017. márc. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Meneküljetek el onnan, mert ti és a gyerekek fogjátok megszívni! Kis anyagi támogatást lehet nekik adni havonta, de csak annyit, amennyit nem éreztek még meg. Legyetek erősek! :)
2017. márc. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem tudják fenntartani a lakást, miért nem adják el és költöznek kisebbe?
2017. márc. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
9%

4!


Mert akkor a kerdezoeknek nem lenne hol lakni?

2017. márc. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

5: Olvasd már el a nyitót!

"Mikor mondja a férjem anyosomnak hogy ha nem elégszik meg ennyivel akkor jobban járunk ha elköltözünk és akkor anyosom nekifog sírni hogy ő megöli magát mert nemfogja tudni fizetni a számlákat.Nem tudom mi tévő legyek. Hogy lehet ezt megoldani. Leírnátok máshol hogy van?"

2017. márc. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
No, hát nálunk úgy van, hogy akinek akkora lakása van, ami nagy neki meg drága, az eladja és kisebbe megy.
2017. márc. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Szétnézel az albérletpiacon majd kiszámolod, hogy mennyibe is kerül a havi megélhetés (rezsi, kaja, tisztálkodószerek stb). Ezeket összeadod és megmondod az anyósnak, hogy ennyibe kerül. Ha többet kér akkor mentek albérletbe a hiszti ellenére.

Anyósod költözzön kisebb lakásba aminek tudja fizetni a rezsijét!

2017. márc. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A férjem 3nappal ezelőtt kapta a fizetést,adott 200lejt,mert a gáz 280. Én tegnap adtam 300at,mert a villany 350. Errefel elkezdi anyosom nekem hogy miért csak annyit adok mert ugye összesen a számlák 620. Mondom hogy a férjem adott még 200at. Aztmondja hogy nemtudta hogy a gázra adta és ő elköltötte már a 200lejt. És ő nincs honnan kipotoljon 320lejt. Most azt akarja hogy 320at adjunk még. De ez nem igy működik. Joszántamból adtunk többet hogy nekik könnyebb legyen errefel ő hülyeségekre elkölti
2017. márc. 18. 06:28
 10/26 A kérdező kommentje:
A fogyasztás + tv kb minden honapban 150,azt szo nélkül kiszoktuk mi fizetni,abba ők nem is kell potoljanak
2017. márc. 18. 06:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!