Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen apóssal? (Azon kívül, hogy nem megy oda hozzá az ember)

Figyelt kérdés

Néha muszáj meglátogatni, az anyóssal él, meg annak az apukájával. Nyugdíjasok már mind.

A párom anyukája egy nagyon rendes, segítőkész, vidám nő.

És azért kell néha odamenni, mert az anyós kikönyörgi mindig, hogy lásson minket, meg tudja, milyen férje van, hogy ne érezze magát elhanyagolva, látogassuk őt is.

Az após meg:

Folyamatosan burkoltan sérteget mindent, ami hozzánk kapcsolható, rengeteg olyan megjegyzést tesz, hogy csak forgatjuk a szemünket. De amúgy gyűlöl lassan mindent, és mindenkit, ami él, és mozog.

Alapjáraton segítőkész, próbál udvariaskodni, de a stílusa nagyon idegesítő.

És nem ott dühítenek a beszólásai, hanem amikor már eljöttünk onnan.

Egyszer már nagyon megelégeltem a megjegyzéseit, és mondtam valamit az anyósnak, valószínű az após is meghallhatta. Semmi csúnyát, csak valamilyen politikai megjegyzésem volt.

Na utána kb 1 évig nem hívtak engem, de szegény anyós a facen próbált írogatni nekem, hogy mi van velem, meg hogy vagyok. Meg a páromból is nagyon nehezen szedhető ki valami, tudja, ha megtudnám mit mondott az apja, lehet, odamennék, és agyonvágnám már.

Most megint voltunk náluk, mondta az após, hogy miért megyek olyan ritkán hozzájuk...

De a sértegetés az ment megint, a fejem akkora lett, mint egy krumpliszsák.

Párom az meg nagyon családjafüggő, nagyon ragaszkodik a falujához, a rokonaihoz.

Már többször megfordult a fejemben, nekem ebből elég volt, többet ér a lelki békém, ami kihat a munkámra is, mint ez az egész.

Egy alföldi kis faluban élnek, ha Budapestre néha elmennek, kb mintha New Yorkban voltak volna, természetesen gyűlöli a Bp-i embereket(én is az vagyok) annál messzebb sosem voltak, külföldön sem, sehol sem. Szegény anyós meg mindig áradozik a külföldi országokról, milyen jó lenne egyszer elmenni, de legalább egy strandra velünk, vagy bárhová.

A 35 év házassága alatt egyszer nem voltak sehol.

Az apóst amúgy gyűlölte mindenki a munkahelyén is, a településükön is, gyűlöl mindenkit, engem többször lezs*dózott(nem vagyok az)

Néha már nagyon megkérdezném tőle, mi a problémája, de félek, a párommal szúrnék ki, egyszer már meg akarta ütni, egy agresszív bunkó a pasas.

Végül is az ő háza, mi csak vendégek vagyunk ott, néha ott alszunk hétvégére.

Csak úgy érdekelne, más mit tett volna már a helyemben, de kész pszihopata az ürge, idegeneknek nagyon megnyerő stílusú, kedves, el kell telnie hosszú időnek, mire kibukik a modora.

Mi együtt élünk, páromnak van egy nagy gyereke, teljesen jól elvagyunk amúgy, munka van hétköznap teljes erővel.



2017. márc. 23. 04:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, valaki írta, hogy lehet, beteg, igen, szed valamilyen vérnyomáscsökkentőt, eléggé izzad is tőle, szerintem nem kéne neki. Elképzelhető, ez a baja.

Csak hát a másik baj vele, hogy a háta közepére kívánja a dokikat, legutóbb is elég nehéz volt elcipelni orvoshoz, más probléma miatt.

És igen, magamról is tudom, hogy én is szedtem régebben valamilyen gyógyszert, nem voltam jól tőle, minden bajom volt.

Apám volt ilyen, csak ő pont fordítva, egész életében magas vérnyomással küszködött, elég elviselhetetlen volt néha, aztán amikor rákényszerítették a gyógyszert, na neki meg használt. Utána egy rendes, normális ember lett, szerencsére csak arra az időszakára emlékszem már az életéből.

Köszönöm a válaszokat!

2017. márc. 23. 14:55
 12/12 anonim válasza:

Nálunk ugyanez van!

Anyosomat szeretem,aposom egy igazi ...

Az enyém nem csak szurkalodik hanem élesbe kötözködik!

Gyűlölöm!

Engem nem érdekel mit illik mit nem!

Elejébe nyeltem nyeltem! Férjemnek persze otthon megmondtam a magamét!

Egy idő után már ugy ereztem nem vagyok en mar kislany,szivem lelkem kitettem es nem voltam jó!akkor tessek leszek szemet!

Na ekkor következett hogy én is kötözködni keztem!

Elsonek csak szurkalodtam aztán már a szemébe mondtam!.

Na ma már ha megyünk, kijön a szobájából hogy vagytok stb.es megy vissza!

Ennyi.

Férjem mellettwm áll!

2017. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!