Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért tudok "anyósommal"...

Miért tudok "anyósommal" sokkal jobban ellenni?

Figyelt kérdés
Mikor a barátom bemutatott neki, már kezdetektől fogva megtaláltunk a közös hangot, nagyon jókat tudunk beszélgetni ketten is, sőt közös programot is szerveztünk már, mentünk vásárolgatni. Egy szóval nagyon vidám légkör vár engem ha átmegyek barátomhoz. Apukája, testvérei is kedvelnek nagyon, én is őket. Ezt saját anyukámmal miért nincs meg, miért nem tudok vele beszélgetni? Nem tudom őszintén elmondani az érzéseim, mert többször hallottam már, hogy kibeszél másnak. Ölelést utoljára talán, ha 10 éve kaptam. Nem értem, miért hidegült így el tőlem.
2017. márc. 23. 10:36
 1/7 A kérdező kommentje:
17/L
2017. márc. 23. 10:37
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanez volt velem is! Anyád valószínűleg egy rideg megkeseredett ember, aki képtelen érzelmeket kifejezni. Rosszabb esetben gyűlölködik is (az én anyám ilyen). Én is minden barátom anyukájával tök jól elvoltam, mindig! Én már 27 vagyok, a vőlegényem édesanyja olyan volt nekem mint a pótanyám! Sajnos meghalt már, de ha élne, azt hiszem nagyon jó lenne a kapcsolatom vele. Hiányzik is, pedig csak 8 hónapig ismerhettem. Áldott egy jószívű fiatalos asszony volt!!! Én is sokat kérdezgettem ezt magamtól, hogy az én anyám miért nem ilyen... Ha rossz természetű morgós anyád van, nem sok esély van, hogy megváltozik. Az enyém se változott és ahogy öregszik, egyre elviselhetetlenebb... nem lesz egyszerű így vele neked! De kitartás! Legyél olyan emberek között akik között vidám vagy, és ha az anyósjelölteddel jóba vagy, hát erősítsd tovább vele a jó kapcsolatot! :)
2017. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha együtt laksz valakivel, pláne ha anyádnak nevelnie is kell téged teljesen más helyzet, mint egy "idegennel" jóban lenni. Örülj neki, hogy jól kijöttök egymással.
2017. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Az én anyukám is ilyen volt.

Látni kellett volna azt az arckifejezést, amikor a kislányom azt mondta neki, hogy szeretlek és neki vissza "kellett" mondania, hogy én is szeretlek. Látni volt rajta, hogy nem tudja kimutatni az érzéseit.

Puszit tole akkor kaptam az arcomra, amikor megszuletett a lányom és még a szulo ányon bejott hozzám. Kiskoromban meg nem emlékszem ilyenre.


30N

2017. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Mostani anyósommal nem de előzővel én is sokkal jobban elvoltam. Jártunk vásárolni,filmeztünk,boroztunk,beszélgettünk,süttünk főztünk. Szerintem örülj annak hogy van egy ember akivel jól elvagy ha nem is anyukád :)
2017. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyád viselkedése a nem természetes, hogy mi baja a világgal?

Elváltak?

2017. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, természetesen értékelem a mostani helyzetet is,csak azért jó lenne ha anyámmal is kijönnék, hiába kérdezek rá nála az okokra,akkor megsértődik, meg se beszéli velem. Amúgy nem váltak el a szüleim.
2017. márc. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!