Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi van anyosommal?

Mi van anyosommal?

Figyelt kérdés
4 eve vagyunk egyutt, feleve koltoztunk ossze a parommal. Augusztusba lagzi. A parom edesapja kulfoldon van egy honapba 2 napra jon haza. A parom nem szivesen jar haza, nagyon sokat vitazok vele h menjunk nezzuk meg oket. Egyszeruen nem. Most nagy balhe volt, anyosomek kitalaltak h en elleneuk forditom a fiukat meg h nem engedem haza. Mikozben o tudja a legjobban h miattuk mennyit vitaztam es h a felev alatt fele ennyit nem ment volna ha nem eroszakolom ki. Nem birom felfogni h en vitaztam ertuk mar meg en vagyok a hibas. Mostmar nagyon elegem van. Szerintetek mit gondol anyosom?

2016. jún. 26. 12:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsanat, lesz anyosom.
2016. jún. 26. 12:06
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Közös leülés, ahol megmondod anyósodnak, te nagyon sokszor mondtad a párodnak, menjetek el az anyjához. Viszont ő nem igazán akart menni.

Jó kis kisérlet arra is, vajon a párod felvállalja-e az anyja előtt önmagát, vagy sem.

2016. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most pl azert nem ment mert beteg a parom. Ezen is kiakadtak es megsertodtek. Anyosom nagyon jol tudja h a parom nem megy ezert is nem ertem minek talal ki ilyet.
2016. jún. 26. 12:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszi ha velem osszevesz akkor jobban fog menni ?
2016. jún. 26. 12:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha az en fiam nem akar jonni sosem talal9m ki hogy a menyem a hibas. Szeretem a menyem es nem latnam ertelmet hogy en mindenkivel osszeveszek mert nincs meg az akaratom. Jonnek ha akarmak ugyis neki attol jobb ha kenyszerbol megy a fia meg a menye is utalni fogni? Az en fiam es menyem sem mindennapis de telefonom beszelunk. Nem kell mas gyereket bantani nekem se esne jol ha a naszasszony az en fiamat bantogatna. Boldogok ez a lenyeg nem en vagyok a lenyeg.

43eves anyos

2016. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb téged bántani mint szembenézni azzal, hogy a fiúk nem akar hozzájuk menni.


Szerintem két dolgot tudsz tenni:

- beszélj pároddal, szóljon anyósnak, hogy nem miattad nem mentek, ezt jó volna egy nagy családi beszélgetésen megtenni, nem négyszemközt.

- ha ezek után sem változik a dolog, akkor egyik füleden ki, másikon be, amikor elkezdi felrakni újra a lemezt.

2016. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
En is arra gondoltam, hogy egyszeruen nem birja elfogadni, hogy nem szivesen megy naluk. De oka is van ennek csak o ezt nem veszi eszre. Sokszor raszolt a paromra hogy ebbol pl ne egyel mar vagy csak 1et egyel mert azt a testverenek hagyta meg. Elmondja mit vett a masiknak aztan a parommak ad pl egy csokit amit anyos kapott, a parom nem akarja elfogadni erre azt mondja h vedd mar el a masik 3szor ennyit kapott. Karacsonyra a paromtol kert az anyja kolcson 30.000ftot mert a masik gyereknek telefon kell, a paromnak egy csokit sem vettek...de ezek nagyon aprosagok.
2016. jún. 26. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kèrdèst nem az anyósod ìrta ki?

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo..

2016. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Áhh nem, anyósom 51 éves meg nem is ért ezekhez. De elég sok mindenben hasonlít,valóban ! :) Viszont az ő kérdèsében ő nem hibáztatja a menyét :)
2016. jún. 30. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!