Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nálatok is, ha a nagyszülöknél...

Nálatok is, ha a nagyszülöknél vagytok, akkor amikor ott vagytok, a nagyi folyamatosan föz, mosogat, söpör, porszivozik, felmos, télen is órákat szellőztet?

Figyelt kérdés
Nem anyós, az én anyám. Segiteni nem lehet, úgyse csináljuk jól és közben hallgatjuk, hogy neki mennyi dolga van.
2017. ápr. 1. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még kisgyermek koromban meghaltak nagyszüleim.

De más rokonokból ismerem ezt a személyiség-típust.

2017. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tundercipello válasza:
88%
Velünk is ez van..
2017. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Se anyukám, se anyósom nem ez a típus.
2017. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy írod ... minden egyes látogatás anyuhoz olyan ,mint egy időutazás gyerekkoromba .
2017. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Főzni, sütni szokott, mert imádjuk, amit csinál.

Többi házimunkában segítünk, ha hosszabb ideig vagyunk ott, pl. egy hét. Ha csak egy-két nap, akkor nem pont akkorra időzíti a heti takarítást pl.

2017. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Anyukám is ilyen. Karácsonykor látnád, akkor maxon pörög, lelőni sem tudnád. Aztán meg persze panaszkodik, hogy hulla fáradt. Segíteni neki sem lehet, mondjuk az igazsághoz hozzá kell tennem, hogy egy ideig nekem szólt, hogy menjek át, akár aludjak ott, csak segítsek neki előkészülni. Egy ideig csináltam, de aztán meguntam, hogy minden alkalommal ott szorgoskodunk ketten, aztán jön a testvérem családja, mint a sáskajárás, egy poharat nem tesznek arrébb, jól felpakolnak és mennek. Nekem meg jut ami jut és ott maradhatok takarítani. Na, ezt pár éve befejeztem. Azóta egyedül pörög.
2017. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
nálunk is az en anyukam ilyen...karacsonykor volt is egy oltari nagy veszekedesunk emiatt..el kell fogadni,bele kell torodni..valtozni nem fog sajna
2017. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Mamám is mindig ezt csinálta, csinálja.
2017. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Vajon miért akkor kell felmosni, ha ott vannak a gyerekek, miért nem ér rá este vagy másnap? Kb 2-3 hetente megyünk. Nyjas.
2017. ápr. 2. 08:43
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
De miért zavar ez téged ? Attól hogy ott vagytok ,hadd csinálja úgy a dolgait ,ahogy szokta :) .
2017. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!