Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy anyám még...

Miért van az, hogy anyám még most is veszekszik velem, ha a páromnál akarok aludni (mindegy mióta vagyunk együtt)?

Figyelt kérdés

Akár program miatt, akár csak mert úgy szeretném. Szerintem mindegy az, hogy egy hét vagy egy hónap vagy kettő.. meg hogy miért.. már nem a szex miatt .. (az meg már úgy is rám tartozik.) Mindjárt jön, hogy nem korai-e. Itthon is állandóan mit csinálok, miért csinálom, hogy csinálom. Néha úgy érzem, túlságosan meg akar fojtani a sok kérdésével, és okoskodásával.( meg hogy mindig a nyomomban van. Pedig nem vagyok megbízhatatlan. sok mindent megosztok vele.) Nála más volt mert az én koromban már gyermeke volt. Szerintetek én vagyok kicsit más felfogású vagy ő túl régimódi?


22L


2014. jún. 28. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
22 éves vagy. Semmi köze hozzá!
2014. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Apád hol van ?
2014. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szemembe nem mondja sose a véleményét, .. meghúzza magát, az meg hogy anyámmal mit beszélnek..nem tudom.
2014. jún. 28. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
22 évesen minek kötöd az orrára mit csinálsz?
2014. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Maradjunk annyiban, és most nem akarok feletted dönteni, de amíg szüleidnél laksz, és ráadásul tanulsz is, ha olyan típusú anyud vagy apud, aki tart attól hogy a fejére nő egy gyerek hirtelen, azt mondhatom joggal veszekszik veled.


Lehet jobb a lelküknek ha otthon tudnak, mintha másnál aludnál, tudom, dugni máshol is és bárhol lehet, de akkor meg legyen viselve a következmény ha jönnek a rosszullétek.


Az ilyen szülőket ne akard, és nem is kell megérteni, hisz beléjük lett nevelve egy eszme, miheztartás, és aszerint próbálnak nevelni.


Az Ő idejükben nem volt olyan hogy valaki mellett megálltak kocsival, két kidolgozott testű ember odaállt a lány mellé, kapott egy pofont, majd bepakolták a kocsiba, mindezt fényes nappal. Ma próbálj meggyőzni, egy ilyen szülőt, akinek legnagyobb félelme hogy a lánya adott esetben hamar szülővé váljon.

Keress alkalmat hogy szabad legyél akár pár órára, és igyekezz jó látszatot kelteni, ha mázlid van a srác is elfogad ezzel a nehézséggel együtt, és nem fog otthagyni


21F

2014. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
5-is! Még ha aktiv szexuális életet el is, akkor sem feltétlenül gyermekáldásra gondolni, a védekezés legkülönbözőbb formai közül lehet ma már választani. Abban pedig vitatkoznék a kerdezovel, hogy mindegy, hogy 1 hét vagy 1 hónap után történik meg. Azért ha nem akarsz Havonta masik pasit, akkor picit ismerd meg előbb, par het nem a világ, ki lehet bírni. Amelyik pasi ezt nem értéke meg, az valószínűleg nem is teged akart, csak néhány jol sikerult éjszakát.
2014. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem egyedüli gyerek vagy véletlenül? De mondjuk úgy 4-5 év múlva meg az lesz a problémája, hogy még nincs családod.
2014. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem tanultad meg anyádat ignorálni, amikor cirkuszol.


Ha felnőttként akarod, hogy kezeljenek, akkor úgy is kell élni, gondolkodni és viselkedni. Amikor cirkuszol, akkor szép nyugodtan meg kell neki mondani, hogy köszönöd az aggódását, de már felnőtt ember vagy, ismered és alkamazod a fogamzásgátlást, a többihez pedig semmi köze sincsen (már ennyihez sem, de egyszer elmondhatod neki, végülis ennyit megérdemel).

Majd peidg szépen felöltözöl, elköszönsz anyukától és elhúzol a pasidhoz.


A lényeg: nem szabad leállni vele veszekedni, és amikor cirkuszol, szó nélkül hátat kell neki fordítani és otthagyni. Előbb-utóbb rájön, hogy ezzel nem ér el semmit.


És a másik: ahogy felnő az ember, idővel egyre kevesebb személyes infót oszt meg a szüleivel. Pontosan azért, mert felnőtt ember és megvan a saját, önálló élete.

2014. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!