Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezelnétek, ha anyós a...

Hogyan kezelnétek, ha anyós a kérésed ellenére is állandóan posztolja a gyerekedről készített képeit?!

Figyelt kérdés

Mi a szülők is csak elvétve teszünk fel képet, és hiàba kértük meg, süket fülekre találunk.Miért nem lehet ezt megérteni?Az eshetőségeket inkább nem sorolnàm..Mellesleg az összes családi összejövetelt is posztolja nagy számban, csak a gyerek anyjàt(engem) nem, vagy csak "említês" szintjén tünteti fel a képeken, de a gyermekkel mindenkimással

pózolnak, vigyorognak. Legszívesebben letörölnének a térképről.Persze a nagyközönség előtt parádézik a lányával egyetemben ezerrel.Hát róla inkább ne is beszéljünk(mondjuk ezzel még a sajàt családja is így van)Belemásznak a gyerek képébe, miközben piszéztetik..És kiteszik a kirakatba ezt a színjátékot. Az asztalnál pedig senki nem beszél senkivel, semmiről.Tiszta képmutatás.Az esküvőnk után nem sokkal azt mondta nekem anyósom, hogy reméli nem lesz gyerekem, mindezt azért, mert nem tudott az akkor már férjemmel irànyítani bennünket.Azt is a fülébe akarták ültetni a férjemnek, hogy váljunk el, merthogy szétzilálom a családját, csakmert csak minden második csalàdi banzájra mentünk el.Hozzàteszem, ők kb kéthetente ünnepelnek valamit.Beteges amit művelnek,eközben a gyerekkel nem tudnak mit kezdeni ha csak magunk vagyunk, azt sem tudják, hogy mire van szüksége.Csak a fotózàs megy ha látogatóba jönnek is abban a másfél,két órában.Kéthetente találkozunk, de még sok az is belőlük.Hogy lehet ezt kezelni, csak a gyerek miatt tartom velük a kapcsot, mert ezzel a kijelentésével végképp elvágta magát nàlam, mint ember, de mint szülő..Végképp.Ilyet egy idegennek nem mond az ember, nemhogy a saját fiának kívánjon ilyet.Aztán jött a tagadás, hogy őmilyet nem mondott, majd jött, hogy lehet hogy mondta, de nem úgy gondolta...Hát szerintem teljesen mindegy hogy gondolta, vagy hogy milyen szövegkörnyezetben hangzott el, akkor is kimondta...Azóta persze ő ezeket elfelejtette, én nem fogom soha. Van valakinek még ilyen "kedves"anyósa?Hogy kezeltéktek az ilyen helyzeteket?



2017. ápr. 24. 15:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el nekem privát a kedves mama profilját és majd én jelentem az összes képet.
2017. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

El lett màr mondva szépen is, csúnyán is, leírtuk smsben is,hogy el ne felejtse, gondoltuk, úgy hátha jobban lesz foganatja, hisz a telóján és a facen éli az életét.A fiát se nézi semmibe se, nem számít mit mond, vagy kér tőle, csak mentegetőzött, aztán ugyan azt csinálja újra és újra.Nagyon korlátolt , nem tudok rá mást mondani.Őszintén szólva belefáradtunk ebbe a folytonos feleyleges huzavonába, ugyanakkor nagyon bosszantó, hogy a mi gyerekünkkel kell h reklámozza magát, a fentiek fényében. Csak az a felháborító, hogy én meg tudom, hogy valójában mi megy a családon belül.A saját édes Anyját összeszidta, amikor kapott egy kisebb agyvérzést, hogy hogy vérezhette össze az ágyneműt, most monshatja ki.Nemhogy örülne, hogy túlélte, az én Nagymamának nem volt ilyen szerencséje. Az apósát

is a 2 hetes kórházi ápolás utàn nem vitte haza, mert nem akarta kerülgetni a saját házàban, plusz takarítani utána, inkább odacuccolt hozzá férjestül és tette a szépet a szomszédok előtt, közben a papa meg elmesélte, hogy alig hitte hogy eljöjjenek onnan.és még hosszasan sorolhatnám.Még apósom is sokak előtt kijelentette, hogy tudhja, hogy nem számithat rá, ha a leesik a lábáról,egyébként ő

ő is öregek otthonával fenyegeti a dédiket, pedig mindketten nyugdíjasok már régóta.Egyik sem különb. A képmutatásról is annyit, hogy 3 éve még azt mondogatta anyós, h nem akar olyan fiatalon nagymama lenni (akkor volt 54),aztán a mikor megszületett a kisfiam, azzal jött, hogy màr mindenkinek van a haverok között, és olyan rosszul érezte magát, hogy csak ő nem tud képeket mutogatni.Mêg jó, hogy most már tud.

2017. ápr. 25. 11:04
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor ennek az egésznek mi értelme? Eddig meg addig nem szeretnél elmenni, balhét nem akarsz. Akkor? Persze, hogy belédtörli a lábát, mert pontosan tudja, hogy úgy se csinálsz szart se. Azt nézik hülyének, akit lehet!
2017. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, tisztàban vagyok ezzel és ha csak magamról lenne szó, elhiheted, hogy messziről elkerülném őket, de mivel a kisfiam is itt van, és nem akarom teljesen megfosztani attól, hogy vannak nagyszülei, akármilyenek is..És itt az ôrdögi kör.Addig próbàlom minimálisra szorítani a közös találkozásokat, amennyire lehet, utàna meg remélhetőleg látni fogja, hogy mi a normàlis és mi nem.Nem tudok jobbat.Nehéz korrekten kezelni úgy az egészet, hogy a gyermekem lelkivilága ne sérüljön.Nyilván neki nem akarok rosszat.
2017. ápr. 25. 19:54
 15/16 anonim ***** válasza:
Soha többet nincs közös kép, se gyerekkel, se semmilyen kép.
2017. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A gyereked lelkivilága nem attól sérül, ha komolyan is de kiállsz magad kérése és véleménye mellett, hanem attól, hogy azt nézi végig, amíg felnő, hogy te téped a szádat, meg tördeled a kezed, a mama (vagy mások) meg leszarják. Majd megtanulja belőle, hogy mondhatja aztán anyám nyugodtan, majd a szájába szarok én is, és csinálom, ami nekem tetszik, úgyse csinál semmit, csak motyog magában.
2017. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!