Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Valaki volt már hasonló...

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Pàrommal 7éve vagyunk együtt,Van egy 17hónapos kisfiúnk. Anyósékkal,sosem volt túl jó a kapcsolatom. A hét év alatt többször gyanúsítottak lopàssal pl. Mivel 160km-re laku nk tőlük,ezért csak havonta egyszer megyünk hozzàjuk,és az én szüleimhez is. Tegnap anyóséknàl voltunk,pàrom facebookozott az anyukàja szàmítógépén,és elfelejtett kijelentkezni. Erre ma,hívja az anyós örjöngve a pàromat,hogy ő elolvasta a mi privàt levelezésünket,amibe ő róla is szó volt. Azt mondtàk,hogy én soha többet nem mehetek oda,de viszont a kisfiamat,és a pàromat làtni szeretnék. Ismerősöm szerint,nem vagyok köteles oda adni a gyereket,úgy hogy én nem vagyok ott,de én nem szeretném tiltani tőlük. Ti mit csinàlnàtok a helyemben? Megbeszélni ezt,màr sajnos nem lehet velük.Nagyon rosszul esik,hogy elolvasta a levelezésünket,mert pl: sok olyan,volt benne amiről csak a pàrom tudott. Pl az ,hogy anyànak 3hete kiderűlt ,hogy méhnyakràkja van,ezt se mondtuk senkinek,míg nincs kész a szövettan.😥Nem tudom mit csinàljak.
2017. máj. 20. 18:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

De bunkó az anyósod, hogy beleolvas. Így jár aki kíváncsiskodik. A férjed mit szól? Mert a féjed megmondhatja, hogy vagy együtt megy a család vagy sehogy.

Én tuti szóvá tenném, ha beleolvasnának a privát levelezésembe és még el is mondanák (és akkor finoman fogalmaztam).

2017. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pàrom csak annyit mondott,hogy mikor megyünk haza,akkor majd,pàr óràra kiviszi a kisgyereket az anyukàjàékhoz. Én meg addíg,legyek otthon,az én szüleimnél,mert anyàék,kb 25km-re laknak anyóséktól. Szóval nem tudom mi legyen,tiltani se akarom a fiam,de elengedni se ,úgy ha nem vagyok ott. Én abban is benne lennék,hogy jöjjön fel ide hozzànk az anyós,aludjon itt,unokàzzon,aztàn szépen menjen haza. Pàrom ezt nekem telefonon mesélte el,mert épp délutânos,nem sokat beszêltünk még erről.
2017. máj. 20. 19:56
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez nagyon bunkó volt!

De a fia "kotyogta ki".Akkor miért rád mérges??Ha nem akarod egyedül hagyni a kisfiadat,akkor mondd nékik hohgy jöjjenek ők.mé te nem mehetsz oda.Mellesleg kinek mi köze a a privát beszélgetéserekhez?Ha már volt olyan illetlen hogy elolvassa miért nem puffogott magába?Na mindegy...

Erre mondjáhigy a szó elszáll az írás megmarad.

2017. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Mraz Ariston Simon ***** válasza:
94%
A férjedhez gratulálok. Hirtelen nem is tudok mit írni, de megéri a pénzét. Nekem a feleségem az első. Volt is apró surlódás, de ellentmondást nem tűrően tettem helyre anyámat. Amúgy ha egy pár vagytok miért kell facebookozni? Élőszó elszáll...
2017. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Először is beszélj majd a férjeddel, remélem, kiállt melletted. Kevés annál pofátlanabb dolog van, hogy valaki más privát beszélgetését elolvassa.

Mondd el a férjednek, hogy nem akarod úgy elengedni a gyereket, hogy te nem vagy ott, ha akar, jöjjön ő hozzátok (de ott úgy viselkedjen, mint a kis angyal!).

2017. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Az nem esett le az anyósnak, hogy a kicsi fiának ugyanaz a véleménye, mint neked? Egyből te lettél a bűnbak. Szerintem alig várta anyósod, hogy kiutálhasson a családból.
2017. máj. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Egy rendes férj kiáll a feleségéért, pláne ez esetben neked van igazad. Mi mindig együtt megyünk párom szüleihez, pedig nincs gyerek, de az anyósjelölték...hagyjuk. Szóval férjed helyében lecsillapitanám azt az anyóst
2017. máj. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Nehogymar a kedves anyosnak alljon feljebb, mikor O olvasott bele a privat levelezesetekbe!

Es ezek utan meg van pofaja dirigalni, hogy a gyerek mehet hozzajuk, te meg nem? Alljon mar meg a menet! Az a gyerek a tied. Ha te nem mehetsz, akkor nem megy a gyerek sem. Ennyire egyszeru.

A ferjed meg alljon mar ki melletted, es tegye helyre a kedves edasanyjat. Bar nem tudom mirol szolhatott a levelezes, de nyilvan nem agyon dicserted ot, viszont az, hogy o meg lopassal gyanusitgat teged sem arrol arulkodik, hogy mennyire felreertette a kettotok felhotlen kapcsolatat, hanem eleve volt benne nemi rosszindulat. Ezek utan barmit irtal, mar csak urugy, vagy olaj a tuzre, hogy kiutalhasson.

Ha ennyire nem tisztel, es nem birja a keped, nem kell oda menni egyaltaln, meg akkor sem, ha nagy kegyesen megengedi.

Szerintem itt az ideje felallitani a korlatokat a ket csalad kozott! A ferjed meg lesz szives ebben neked partnernek lenni!


Amugy eleve azt sem ertem, hogy ferjed minek facebook-ozik, ha az o szulihez mentek latogatoba. Nincs mirol beszelgetni a faterral, muterral, testverekkel esetleg, vagy veled? Miert kell elszigetelodni, es a gep elott ulni? Maskor nincs ilyesmire ideje? Foleg ahogy irtad, hogy havonta 1x jartok oda, nem kibirna nehany orat FB nelkul? Nem 15 eves tini mar... vagy nyomassa a telojan, ha esetleg annyira eletbevagon fontos valami. De ha mar ennyire fuggo, akkor gobdoskodjon arrol, hogy jelentkezzen ki a fiokjabol! Alap dolog! Egy p.csanrugas neki is kijarna ezert.

2017. máj. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszaitokat! Pàrom folyamatos műszakban dolgozik,mikor itthon van àlltalàban pihen,így a messengeren is szoktunk beszélni néha,mikor dolgozik. Közben tegnap este,miutàn haza jött,elmesélte a teljes történetet. Ami az ,hogy anyukàja felhivta,hogy elolvasta a levelezésünket,erre pàrom,mondta neki,hogy ez jó nagy bunkósàg volt. Erre anyós mondta,hogy ez most nem érdelki,és elkezdte hadarni a mondandójàt. Hogy én,elszeretem tőle a pàromat,hogy ellenük uszítom és hogy az én csalàdomhoz akarom húzni a pàromat. Ami nem igaz,tudom hogy igazàból az bàntja,hogy az én szüleimhez is kimegyünk,valamiért féltékeny anyàra,pedíg abszolút nincs oka rà.Próbàlunk,mindenhol igazsàgosan lenni,hogy ne legyen külömbség tétel. Az összes sérelmét tegnap a pàromra zúdította,vilàgosan megmondta ,hogy nem szívesen làtott vendég leszek ott ezutàn. Én ezt elfogadom,mondtam ,hogy bàrmikor jöhet hozzànk,itt is tud aludni,annyi ,hogy a gyereket nem engedem elvinni.(amíg ilyen pici).Pàromon azt làtom,hogy nem tudja mi legyen most.Ő igazàból senki pàrtjàra nem fog àllni.
2017. máj. 21. 09:59
 10/17 A kérdező kommentje:
Többször volt olyan,hogy elfelejtett kijelentkezni a facebookból egyébként. Anyós volt hogy felhívta,hogy ö kijelentkezett neki. Kérdeztem pàromat,hogy nem fél,hogy elolvassa a leveleit? Akkor az volt a vàlasz,hogy anyu sosem tenne ilyet. Erre tessêk,kitudja mióta,olvasgat màr.
2017. máj. 21. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!