Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is rosszindulatbol...

Szerintetek is rosszindulatbol mondott ilyet?

Figyelt kérdés
mivel nincs lakcimem bejelentve,ezert a parom mondta hogy jelentkezzek be a szuloi hazukba.o sem lakik ott csak par havonta van ott.a papirt alairatta az anyjaval meg egy ket rokonaval.de csak az anyja lakik ott meg egy valaki.de mar egy ket honapja halogatva volt ez a bejelentes mert nem voltunk ott.erre multkor az anyja ilyet mondott nekem hogy annyi mindenki van ide bejelentve azt csak o fizet mindent.nekem eleg rosszul esett,plane hogy ott se lakunk mi se,csak parhavonta megyunk par napra.

#megbántás #sèrtès
2017. máj. 28. 20:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%

"Valahol csak laktál korábban"


Nem mindegy, hogy hol lakott előtte? Ha már nem lakik ott, ne legyen oda bejelentkezve, max. ha családtag lakik az előző helyen . Pl. nálunk akitől vettük a lakást, annak a fia bäszott bejeletnkezni az új lakhelyére vagy bárhova máshova és ezzel csak akkor szembesültünk, mikor ilyen végrehajtók kezdték el keresni rajtunk meg ilyenek. Az anyja picsäjät! Az új lakókat nem nagyon érdekli, hogy előtte valaki ott lakott, már nem lakik ott, úgyhogy ne is legyen oda bejelentkezve, én is úgy voltam vele, hogy nem érdekel milyen nyűgje van oldja meg. Aztán persze fiktiváltattuk a címét, de azért mégis.

2017. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
alberletem volt otthon,de oda se szivesen akart bejelenteni a foberlo,aztan ideiglenesen megis belement.de mar nincs alberletem otthon.
2017. máj. 31. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!