Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen a kapcsolatotok az...

Milyen a kapcsolatotok az anyósotokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok nekem sajnos nem túl jó. Az esküvőig jóba voltunk. Aztán terhes lettem és még nem volt lakásunk , albérletbe éltünk két lakótárssal, csak ők a másik szobába. Anyós győzködött minket , hogy költözzünk hozzájuk . Az egyik szobát megkapjuk 3-an . Eleinte úgy voltam vele oké, de aztán mérlegeltük a dolgokat a férjemmel. Nem megy be céges járat a szülő falujába , plusz anyukámék kiakadtak , hogy odaköltöznénk., nem voltak velük kedvesek az esküvőn anyósék.

Anyuék féltek ,hogy ők ki lesznek így zárva az unokájuk életéből illetve engem is féltettek anyóstól . És igazuk lett anyósom kétszínű . Amint mondtuk neki , maradunk ebben a városban . Keresünk másik albérletet . Kiakadt , szidott engem is és főleg anyámat . Azóta is a hátunk mögött tömi tele hülyeségekkel a férjem fejét . Szemembe jópofizik az anyós , hátam mögött fúr . Mindenáron vigyázni akar 1 hétig idén a kisbabánkra, aki még csak most lesz 1 éves. Nem értek egyet ezzel . Fél tőle a babánk, sír nála . Ugye nem vihetik el egy hétre, ha én nem egyezem bele ? Ha nagyobb lesz sem fogom odaengedni 1 hétre nyaralni : ezek még képesek ellenem és anyámék ellen formálni.


2017. máj. 28. 23:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Durva , hogy így hazudozott az anyósod. Kétszínű nagyon az írásod alapján .
2017. jún. 20. 22:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem csak velem volt ilyen, mindenkit utál, senkit nem tisztel. Mindenkit lehülyéz, persze a háta mögött.
2017. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!