Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom anyukája nem tud...

A párom anyukája nem tud elfogadni, mert szerinte túl fiatal vagyok. Hogyan kedveltethetném meg magam vele?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, a párom 42 éves. Múlt héten mutatott be az anyukájának, végig húzta a száját és megjegyzéseket tett, hogy túl fiatal vagyok, ez milyen már, inkább az unokájához illenék és hasonlók... Nagyon bánt ez engem, mert szeretem a fiát. Hogyan kedveltethetném meg magam vele?
2017. máj. 29. 21:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%

Nálunk ugyanez a felállás, annyi különbséggel, hogy engem egyből elfogadott a családja, több, mint egy éve. (A kötekedőknek mondanám, hogy nem a pénze miatt vagyok vele/kb. ugyanannyit keresünk, és megtakarításunk is hasonló mértékben van/, és ő pedig nem azért van velem, mert friss hús vagyok /találhatott volna ezerszer jobb csajt is nálam/.


Sajnos, ha anyuka így gondolja, hogy túl fiatal vagy hozzá, akkor ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni. Esetleg majd idővel megbékél veled, ha látja, hogy nem csak a pénze miatt vagy vele, és hasonlók (esélyes, hogy ezt gondolja). Nem kell kinyalni anyuka popóját, meg nyomulni de ha náluk vagytok, akkor segíts neki, beszélgess vele sokat, érdeklődj a hogyléte felől és ne öltözködj túl kirívóan.

2017. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
Nálunk anyuméknál volt gond a kor,párom 12 évvel öregebb,nem tudom mióta vagytok együtt,nekünk csak 1-2 hónapig volt téma aztán látták hogy jól megértjük egymást. De nekem jó mert én "hamar" szerettem volna családot ő meg már benne van a korban. 26n/38ff
2017. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%

"De az ötszázat még beszorozhatod hárommal, ha már itt tartunk."


kibújt a szög a zsákból :D [link]

Erre remek kifejezés van: sugardaddy.

2017. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
54%

A barátnőm van ebben a helyzetben ő 25 éves a férje pedig 46 éves. Nagyon jól kijönnek van egy 1,5 éves fiúk.

Kezdetben a férje családja ugyanígy volt ahogy nálatok, ahogy megszületett az unoka jobb lett a viszonyuk, anyósával szinte napi szinten tartják a kapcsolatot :) remélem segitettem a válasszal!

Szép napot kívánok!

2017. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
36%

Sehogy,ne is erőlködj.

De ha mégis próbálkozol,hamar kiszúrja és onnantól véged.

A férjem és köztem 13 év van,a "kedves mama" első kérdése az volt anno,hogy:"mit akarsz te a fiamtól?ennek nincs pénze!"

Hagyni kell szépen,hogy megeméssze a dolgot,ne akard megszerettetni magad,nem fog menni.Ha néha majd úgy is tűnik,hogy kezd sínre kerülni kettőtök viszonya,ne hidd el,nem lesz valódi.

Kitartás :)

Ha valóban szeretitek egymást,akkor az ő véleménye lesz az utolsó,ami számítani fog.

2017. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
Igaza van nem értem hogy miért nem korodbelivel ismerkedtél meg . Amikor a párod 50 lesz akkor te még csak 33.
2017. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
71%
10 év mulva nézd meg a hímedet, mikor már szex közben ki fog ugrani a dereka és ráncosodni fog, te pedig ott vagy még mindig fiatal punci és akkor fogsz rádöbbenni, hogy te még tudod élni az életed és nem kell neked egy öreg pöts. Ha sok pénze van, ahogy írtad nyílván mellette maradsz, mert havi 1.5 milliot nem fogsz csak ugy eldobni, de csalni orrba, szájba tuti fogod. :)
2017. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
0%

Szüleim 20 éve házasok, 13 év korkülönbség van köztük apukám részére. Mikor apám elvette anyámat 31 éves volt anya meg 18. Édesanyja sem fogadta el először anyumat, de nem törődtek vele, mert szerették egymást és hittek benne. Azóta minden oké és már az anyós is megbékélt. Hozzátenném még 4-en vagyunk testvérek! :)


Én sok sikert kívánok nektek!!

2017. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%
Arra azért felkészültél, hogy a közös gyereketek esküvőjénél már kb ápolásra fog szorulni és alig tud majd menni? Te pedig fiatal leszel még az élethez, de ott kell majd poshadnod mellette és ápolnod.
2017. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
28%
Kedves kérdező, nincsen semmi gond, csak szerezz be egy csákányt, szitát, meg bányászlámpát.
2017. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!