Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Önzőség tőlem, hogy nem...

Önzőség tőlem, hogy nem akarok találkozni a párom szüleivel?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a kapcsolatunk, gyakorlatilag minden egyes találka katasztrófába torkollik. Biztos én is hibás vagyok, de úgy érzem, hogy már kezd lassan a lelki békém kárára menni az egész. Önző vagyok, ha megmondom neki, hogy nem szeretnék velük többet találkozni?
2017. jún. 14. 10:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Van az a helyzet, ahol a normális élet érdekében meg kell szakítani a szülőkkel a kapcsolatot. De szerintem ez csak akkor tud működni, ha válságos időben a párod első útja nem a pszichopata szülőhöz vezet vigaszért. Ha igen, akkor nagyon nehéz évek elé nézel.
2017. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha a pasim így "kiállna" értem, biztos,hogy nem csak a szüleit,őt se nagyon akarnám látni.
2017. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!