Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Összevesztem apósommal és...

Összevesztem apósommal és most a férjemet bünteti?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk házasok a párommal, most várjuk az első kisbabánkat. A férjemet az anyja egyedül nevelte, egyetemista korában kereste meg az apja. Velem és a fiával is mindig távolságtartó volt, parancsolgató. Előző vasárnap náluk voltunk, felmentem a húgáért az emeletre lehívni ebédelni és mikor jöttem le rászólt apósom párja a lányára hogy segítsen nekem a lépcsőn mert említettem neki hogy előtte 2 napig szédültem, apósom meg vigyorogva elnézte a lépcső aljáról ahogy a gimnazista lánya lesegít... Utána meg volt pofája simogatni a pocakomat hogy ott a kisunokája, én meg persze hogy rászóltam hogy ne érjen hozzám. Erre bepanaszolt ebédnél a páromnál hogy én nem hagyom hogy megfogja az unokáját. Könyörgöm, még sem született! Az én szüleim se fogdozzák a hasamat, nemhogy a páromé. Azóta fúj ránk, ebéd után elvonult aludni(mindig ezt csinálja) ki se jött elköszönni, tegnap meg felhívta a páromat hogy menjen át hozzá a munkahelyére mert beszélni akar vele. Párom mondta hogy hétköznap nem, kb 70 kmre lakunk, havonta 1-2 szer szoktunk menni, telefonon is csak após párja vagy a húga keres. Lehet hogy durvábban szóltam mint kellett volna, ezért hajlandó vagyok bocsánatot kérni, de a taperolásért nem. Szerintetek én keressem meg? Vagy hagyjam hogy a párom ezt lefocizza az apjával?

2017. jún. 20. 13:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem szard le.

Komolyan.

2017. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem értem a problémádat. Azért összeveszni vele, mert a gimnazista lesegített a lépcsőn, ő meg ezt végignézte? Mit kellett volna tennie? Elfértetek volna 3an a lépcsőn? A taperolásért meg lehet normálisan szólni.

Ennek ellenére ráhagynám a férjedre, mondja meg szépen, hogy sajnos a hormonok miatt most kissé paprikásabb vagy a kelleténél, majd elmúlik remélhetőleg.

2017. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Miért ne segíthetne a gimnazista lány a lépcsőn? A pocaksimogatás sok embernek kedvelt tevékenysége, nem kell ezért olyan reakciósan reagálni hogy "ne érjen hozzám". Ahogy írták is, udvariasan is lehet szólni- Itt volt valami egyéb sérelem is részedről szerintem...
2017. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az zavar hogy ha neki derogál hogy a kezét nyújtsa a lépcsőn vagy akár ha őt köszöntjük fel születésnap/névnap alkalmából hogy egy puszit adjon akkor ne fogdozza a pocakomat se. Kezet fogtunk egyszer amikor a férjem bemutatott és ennyi. Akkor legyen ennyi és ne több
2017. jún. 20. 13:57
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is gáz az ilyen hasfogdosás, főleg egy olyan embertől, aki nem törődött a gyerekével. Majd elintézik egymás között, de én nem látogatnám annyira a vén tuskót.
2017. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem az unokáját simogatja, hanem a hasad. Két külön dolog. Én sem örülnék, ha le föl mindenki a pocakom simogatná. Azt a lépcsős részt, nem igazán értem..szerintem felfújtad magadban. A simogatásért pedig lehet normálisan szólni. Abban az esetben adnék neked igazat, ha apósod is ilyen stilusban szokott hozzád viszonyúlni- akkor nyilván te sem kell, hogy mézes mázaskodj vele.
2017. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Hát az én pocakomat se simogassa senki, mert arra bizony rászólok, és lehet, hogy az aznapi 4. ember már megkapja a magáét.
2017. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szerintem is élesebbre sikerült a ne étjen hozzám mint szerettem volna és ezért bocsánatot is kérnék. Én nem vagyok alapjáraton ilyen, csak most így sikerült... De az is bennem van hogy após viszont nem fog soha a büdös életben és ezt úgy fogja elkönyvelni hogy innentől fogva bármit csinálhat én meg majd bocsánatot kérek helyette...
2017. jún. 20. 14:09
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

A hassimogatásban igazad van teljesen, megértelek. Szerintem illetlen, sőt türhőség, ha a leendő apukán kívül bárki fogdos engedély nélkül (én nem engedném). Ezt tisztázzátok szerintem, leginkább a férjed tudna ebben közvetíteni.


A lépcsős dolog a leírás alapján viszont műbalhé, kár azon rugózni.

2017. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet hogy mindegyikőtöknek igaza van. Úgy hogy nem kellene ennyire fenn kezelni a dolgot senkinek se. Egy nagy elnézéssel mindkét részről meglehetne oldani.
2017. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!