Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért "kell" elviselni?

Miért "kell" elviselni?

Figyelt kérdés

Ha tényleg egy rosszindulató emberről van szó akkor miért kell egy életen át tűrni és elviselni?

Értem én, hogy felneveli a párunkat, de ettől függetlenül folyton aláz, beszól és már szinte migrénes fejfájást kap tőle az ember akkor miért?

Ha nem a párunk anyja lenne sok esetben nagy ívben elkerülnénk az ilyen embert, de mivel az, ezért egy egész életen át szenvedjük és mosolyogjunk? Lehet ezt egyáltalán csinálni?

Részben az itt olvasottak részben saját tapasztalat miatt kérdezem.

Nem vitát akarok, csak tényleg nem értem, hogy ha valaki rosszul bánik a másik emberrel akkor csak mert ő "rokon" kötelesek vagyunk egy életen át szenvedni miatta?



2017. jún. 22. 11:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes válaszok születtek. :) Szerintem párválasztáskor azt az EGY embert választod, akivel le szeretnéd élni az életed. Igen, megkapod mellé a családját is, de őket sajnos nem választhatod meg. A párjával éli le az ember az életét és ők egy új család lesznek. Nyilván törekedni kell a jó viszonyra és egy darabig jó pofát vágni hozzá, de van egy határ.


Nálunk ezt a határt a párom "családja" túllépte, ezért évek óta nem tartjuk velük a kapcsolatot. Igaz, nálunk nem csak beszólogatások és pofavágások voltak, "anyós" megkattant egy kicsit.

2017. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült kivitelezni, hogy nem tartjátok a kapcsolatot? Ők se akarják a találkozásokat?
2017. jún. 22. 14:46
 13/17 anonim ***** válasza:
Én megoldottam az anyós problémát.Amikor betelt a pohár, elmondtam a véleményem róla.12 éve nem láttam, annyira megsértődött.Van, hogy fáj az igazság.A volt Férjem sem tartja vele a kapcsolatot, rájött micsoda rosszindulatú némber az anyja.Hallomásból tudom a macskájába van bele szédülve, más sem bírja elviselni csak az az állat..
2017. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Úgy sikerült kivitelezni, hogy megelégeltük a hazudozásokat. Azt terjesztette, hogy engem kikkel látott a kocsmában (életemben nem voltam kocsmában). Vett 2-3 sim kártyát és arról küldözgetett nekünk felváltva sms-eket ("szeretlek", "jó volt veled tegnap), hogy összeugrasszon minket. Aztán kölcsön kért NAV-os tartozásra egy nagyobb összeget, amit elherdált másra és azóta sem kaptuk vissza a pénzt. Igazából másnap estig tudnám sorolni a dolgokat. Akkor lett elegem, és elmondtam neki, hogy ha nem száll le rólam (nyilvános rágalmazás, becsületsértés), akkor beverem a pofáját. Utána hívta a páromat aki szintén valami hasonlót mondott neki és megmondta, hogy felejtse el örökre. Számot cseréltünk és azóta nem láttuk hál' Istennek.
2017. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ui.: ő sem akarja már a találkákat, mert megmondtam neki, hogy ha meglátom akkor a fogát is kiverem. Amúgy nemcsak velem/velünk ilyen, hanem másokkal is. Alapvetően egy sunyi, kihasználós, ingyenélő szemétláda aki elherdálta az anyja minden vagyonát (is) és nincs olyan családtagja akit ne húzott volna le pénzzel. Szerencsére már egy kis faluban lakik, nem szerette fizetni a kötelező dolgokat, így hamar ráterhelték a lakására.

29N

2017. jún. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Most még arra gondoltam, hogy tásadalmilag sokkal jobban elítélik a fiatal nőt aki megszakítja a kapcsolatot az anyósával, mint magát az anyóst egy ilyen szituban. Nem lehet, hogy ezzel él vissza sok anyós/após?

Sok mindent megengednek maguknak, mert úgyis őt fogják első körben sajnálni?

2017. jún. 24. 11:28
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom. De engem pont nem érdekel mások véleménye. :) pláne ha ezt egy olyasvalaki elmondására alapozzák aki ha nem tudott volna ennyit élősködni már felfordult volna. Érdekes, az én édesanyám (és én is) imádja a sógornőmet. Szeret ide járni hozzánk és sűrűn tervezünk közös programokat. Lehet így is...
2017. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!