Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós nem tudja elengedni a...

Anyós nem tudja elengedni a páromat, hogyan segíthetnénk benne?

Figyelt kérdés
Párom egyke, anyós és após kapcsolata leginkább abból áll, hogy próbálják elviselni egymást. Már a kapcsolatunk elején is furcsa volt, hogy úgy viselkedik és beszél vele, mint egy kisgyerekkel ("imádlak szejelmem, jujj kisfiam de hiányoztál", nem megy el otthonról amíg nem indult el munkába párom stb.) Nyár végén összeköltözünk, anyós már attól tiszta ideg, hogy egy hétvégére elmegyünk nyaralni (2 nap), nem is merek belegondolni, hogy mi lesz, ha összeköltözünk. Mivel tudnám ezt könnyebbé tenni? Félek, hogy nem lesz semmi magánéletünk miatta. Tudom, hogy a páromnak is rossz és idegesíti, hogy állandóan vele van elfoglalva, nem száll le róla. Páromat "helyettesítő" kisállat nem opció, igazi falusi, nem értékelné.
2017. jún. 26. 12:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Inkább lenne több kis hibája mint ez az egy nagy! Ehhez a párod is kell, nem csak az anyja. Párodnak ez eddig megfelelt, nem lesz ezután sem egy perc nyugtotok. Épkézláb pasi már rég leállította volna az anyját, nem hagyná hogy azt mondja neki imádlak szejelmem! Jujjj, ez nagyon durva!
2017. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez baj, elég nagy baj, de ha a párod normálisan kezeli, akkor nem fogja az életeteket megkeseríteni.

Az én anyósom is próbálkozott ilyesmivel, de kénytelen volt belátni, hogy a fia felnőtt, elköltözött, és már nincs szüksége körbeugrálásra.

Hidd el, ha a párod nem töketlen, meg tudjátok oldani. Ha viszont az, és nem tudja leállítani az anyósod a szükség idején, akkor neked nagyon szomorú életed lesz mellette.

Mindenesetre én jó messze költöznék.

2017. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod nem hajlandó minimum 100 km-re költözni az anyjától, akkor a helyedben szakítanék. Én nem vagyok hajlandó tönkre tenni az életem. Van akivel el lehet élni egy utcában is akár, anélkül, hogy a kapcsolatotokat tönkre tenné, van akivel nem.
2017. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!