Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Igaza van anyósnak?

Igaza van anyósnak?

Figyelt kérdés

30as éveiben járó férfi vagyok. Reggel 4kor kelek, 5kor elindulok munkába hogy 6-ra beérjek.

Mostanság délután 4kor végzek, eddig 6-7 óráig is tartott a munka. Hozzá tenném hogy álló fizikai munkát végzek.

Nos a probléma pedig az hogy délután haza érek teszem fel 5kor, eszek, befekszem az ágyra, nézem a tv-t és problémája hogy nem megyek a kertbe kapálni, locsolni és tenni venni.

Hozzá teszem hogy szoktam kint tevékenykedni de mondjuk heti egyszer plusz szombat vasárnap mindig csinálok valamit. Rendszeresen én nyírom a füvet. Hozzá tenném még, bár nincs jogom, de após sem a minta példa, haza jön, kávézik, cigizik elmegy sörért, talán slaggal meglocsol és ennyi.

Azt aláírom hogy anyós mindig tevékenykedik, de én nem tehetek róla hogy őt leköti engem pedig nem.

Egyébként az udvar rész közös, szóval mi a kedvesemmel külön lakásban élünk, önállóan!

A legjobban az idegesít hogy nem nekem ha nem a lányuknak, és ő vele továbbítják a hírt.


2017. jún. 28. 23:05
1 2
 1/14 acelsziv ***** válasza:
86%

"nem nekem ha nem a lányuknak, és ő vele továbbítják a hírt"

És a lányuk ahelyett, hogy leállítaná a francba őket engedelmesen továbbítja neked a "hírt"

Na itt a probléma.

2017. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy van igaza!

Menjen ő is dolgozni fizikai munkát és reggel 4-től délután 4-ig legyen talpon, majd kiderül, hogy utána mennyi kedve lesz még kapálni.

Nemhogy örülne neki, hogy becsületesen dolgozó, szorgalmas férje van a lányának!

Ő tipikusan olyan anyós típus, aki szerint azért is te vagy a hibás, ha esik az eső!

2017. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Anyós is dolgozik, ráadásul fedetlen helyen szóval elmegy ő is dolgozni de ő elég rend mániás, és általában após helyett is ő dolgozik itthon.

A párom pedig nem akarta elmondani csak kihúztam belőle hogy miért szomorú.

Ő az a típus aki nem szeret vitázni, egyik fülén be másikon ki engedi. És kismama, szóval most pláne nem szeretném, és ő sem

2017. jún. 28. 23:32
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

2-es Válaszoló vagyok. Nálunk is szoktak hasonló viták lenni, de én mindig megvédem a férjemet.

Én nem szeretném, hogy agyon hajszolja magát, munka után igenis jár neki a pihenés! És azt sem szeretném, hogy azok közé a férfiak közé tartozzon a párom, akik korán meghalnak, mert agyon dolgozzák magukat!

Szerintem valahogy próbáljatok meg meszebb költözni az anyósodtól, mert gyanús,hogy mindig megpróbálja majd megkeseríteni az életeteket.

Vagy ne foglalkozzatok vele!

2017. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Szép kis anyós... Még olyankor is kötekszik, amikor a lánya terhes! Legalább a lányára lenne tekintettel, hiszen ilyenkor lenne a legnagyobb szüksége a nyugalomra, amikor babát vár!
2017. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Amarok Tonrar ***** válasza:
72%

A "legjobb" dolog az egészben az üzengetős rész. Ezt sosem értettem, ha annyira neki van igaza, miért nem meri nyíltan felvállalni? Megbánt, vita lesz? Miért, így nem? Idióta felfogás.

Egyébként nem, nincs igaza. Ha őt lefoglalja, tegye, de ne várja el mástól is, amíg mindenki rendesen végzi a dolgát.

2017. jún. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

" Egyébként az udvar rész közös, szóval mi a kedvesemmel külön lakásban élünk, önállóan! "

Akkor a saját udvarrészedet tartsátok ti rendben, mert az sem járja, hogy mindent az anyós csináljon meg.

2017. jún. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

En megmondanám neki hogy:kedves anyósom ne a lányával üzengessen hanem nekem mondja meg ha problémája van.. Bár szeretném jelezni hogy én el tudom dönteni hogy amikor megjövök a munkából mi az amit csinálni szeretnék.és Azt szeretném kérni hogy a jövőbe ne tessék velem foglalkozni hogy mikor mit csinálok.ez csak a feleségemre es rám tartozik!


Es ezekután meg:egyik füleden be a másikon meg ki..

2017. jún. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

közös udvar?

kerítés! vagy költözés

2017. jún. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi mi nem egy telken lakunk anyós nyugdijas és amég melózni vagyunk lejár hozzánk kertészkedni és ezt hireszteli mindenkinek hogy neki KELL csinálnia a kertünket mert mi nem kapáljuk. Ültetni se akartunk semmit nem hogy kapálni.
2017. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!