Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogy álltok az após anyós...

Ti hogy álltok az após anyós tegezéssel?

Figyelt kérdés
Borzasztó kellemetlen szituációba keveredtem anyós mondta tegezzem, gondolom a közelgő esküvő miatt de egyszerűen nem tudom! 70 feletti én 30 alatti vagyok másik hogy nyolc! évig magáztam. Még kínosabb hogy após nem mondta hogy tegezzem együtt vannak nagyon kínos.. mit tennétek a helyemben? Megsérteni se szeretném.
2017. júl. 9. 16:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
A feleségem nagymamája 83 éves, én 40. Felajánlotta, hogy tegezzem és tegezem. Nem ezen műlik a tiszteletadás.
2017. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is mondta anyosom,elnézést kértem és mondtam h ennyi év után nem állna rá a szám
2017. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%

Én a szüleimet is magázom, úgyhogy az anyósomékat sem fogom tegezni.


Ez nagyban függ attól, hogy milyen közegben éltek.


Nálunk Erdélyben a magázódás természetes.

2017. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

No para.

Anyósomat tegezem,nincs puszi

Apóst magázom,van puszi


40F

2017. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha egy idősebb nő ajánlja fel a tegeződést, azt visszautasítani súlyos illetlenség.
2017. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!