Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom, minden este megjeleni...

Anyósom, minden este megjelenik nálunk, mert látni akarja az unokáját, nekem meg már az idegeimre megy, mert pont fürdetés és vacsi időben állít be, halál nyugodtan végig nézni, hogy meg fürdetem a lányom, és meg várja míg végez a vacsival?

Figyelt kérdés
Pofátlanságnak tartom, egyrészt, hogy minden egyes nap jön, (és ha nem talál otthon minket fel van háborodva) másrészt pocsék időben állít be, ,mondjam a szemébe hogy nem tetszik a dolog, vagy mit tegyek, hogy ne legyek bunkó? Hasonló helyzetben volt valaki?
2017. júl. 16. 23:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell háborogni. Szólni kell neki. Néma gyereknek anyja sem érti.......

Megsértődik? Majd megbékél. Szépen elmagyarázod neki, hogy nem szeretnéd mindennap fogadni, mert szeretnétek hármasban lenni.

Ha a férjed megnöveszti a tökeit, akkor szólhatna ő.

Ja, hogy családtag? És nem hozzá mnetél feleségül és nem vele vállaltatok gyereket. Ennyi a szűk család. Vagy vállalod a konfrontációt, vagy évekig nyelsz, és amikor ráment a házasságod, akkor kapsz a fejedhez.

2017. júl. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
95%

Nekem anyós tudta h tegnap sokat utaztunk,reggel6kor elmentünk du 2 volt hogy hazaértünk. Pont kint terigettünk párommal mikor jött. Megkérdezte mi a helyzet. Mondta párom hogy éjszaka nem aludtunk a gyerektől sokat utaztunk most alszik a gyerek és lepihenünk mi is. Megsértődött és hazament. Persze ha telefonált volna megkímélte volna magát egy felesleges úttól,de hát hiába pofázunk neki. Akármit akárki mond neki sértődés lesz mert meg akarjátok szüntetni az ő kis napi rutinját,nem az lesz amit ő akar.

Mi 1.5 hónap múlva költözünk másik településre mert egy faluba se jó lakni anyóssal

2017. júl. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
36%
Add nrki a kicsit delutan vacsi elott egy 1-2 orara addig te pihenj, menj kozmetikushoz vagy valami. Vagy szervezz a ferjeddel programot.
2017. júl. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
80%

Itt mindenki ennyire fosik nyóstól?


ÉN mondanám meg neki magam (és mondok is meg bármit, ami nem tetszik, persze emberi stílusban), nem a férjem mögé bújnék, mint egy gyáva nyúl... ha anyós már magától nem jön rá a dologra.


Max. megsértődik rám, nagy ügy, túléltem már durvább dolgokat is :)

2017. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%

pont fürdetés és vacsi időben állít be, halál nyugodtan végig nézni, hogy meg fürdetem a lányom, és meg várja míg végez a vacsival.

Pofátlanságnak tartod és még se szól neki senki,ő nem tartja pofátlanságnak miután senki nem szól neki, gondolom hatalmas mosollyal jó kedvűen fogadjátok,szóval azt hiszi még örültök is annak,hogy olyankor is megy.... ennyi

2017. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
89%

soha nem fogom megérteni az ilyen anyósokat.. egy picit sem gondolnak bele hogy esetleg nem illik mindennap ott lennie.?


Nálunk se anyósom sem anyám nem volt ilyen tolakodó,ha jönni akartak akkor megkérdezték mikor nem zavarnak.meg szóljak ha segítség kell.


De a helyedben udvariasan megkérném hogy ne jöjjön mindennap. Ha megsértődik,majd megbékél..

2017. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
80%

#24 Tudod miért fél majdnem mindenki az anyóstól? A társadalmi megítélés miatt.

Itt is olvashatod, hogy ha szépen mondod is sértődés a vége. És ők erre (tisztelet a kivételnek) rá is játszanak így persze, hogy nem szól senki semmiért ha nem akar vitát. És ilyenkor jön, hogy milyen gonoszak a menyek, és persze mindenkinek el is van panaszolva. Csak azért mert a privát életüket védeni próbálják.

Azt kéne megérteni, hogy attól még, hogy ő nevelte fel a férjedet, amit köszönjük szépen, de most már ő is "csak" egy rokon lett. Mert ha a család szóra gondol bárki is mi jut az eszébe? Anya, Apa, gyerekek. Ha valakinek gyereke születik akkor családot alapít stb. Az anyós nincs benne...

Félre ne értsetek, nem anyósgyülőlő vagyok, csak kifejtettem, hogy miért tartanak az anyóstól.


Hogy a kérdésre is válaszoljak csak annyit tudsz tenni, hogy megmondod neki, hogy most már zavar, hogy mindig akkor jön, amikor fürdetés van.

2017. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
79%

Na másik kérdésnél nem értette egy válaszoló hogy anyós miért nem a család része de úgy látom nem csak én gondolom így.

Az a baj ha meny szól sok anyós egyből hireszteli h elakarja tiltani az unokától stb. Ezért ha a párod is igy gondolja beszéljen vele ő

2017. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
69%
Már bocsánat, de a férjed kicsit töketlen. Szóval ha te nem szólsz az anyósodnak, akkor nézheted, ohgy minden nap beállít. Én már közöltem volna az enyémmel, hogy jöjjön akkor, amikor nekünk is jó.
2017. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon egyszerű, nem kell a férjedre várni. Mondd meg neki, hogy kedves anyuka, nagyon kedves volt, hogy eddig átjött, de már nincs szükséged támogatásra az esti programokhoz, ki kell alakítani a gyerek rutinját a kiscsaládon belül, így ezentúl csak ti lesztek ott a fürdetésnél. Ennyi.
2017. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!