Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom, minden este megjeleni...

Anyósom, minden este megjelenik nálunk, mert látni akarja az unokáját, nekem meg már az idegeimre megy, mert pont fürdetés és vacsi időben állít be, halál nyugodtan végig nézni, hogy meg fürdetem a lányom, és meg várja míg végez a vacsival?

Figyelt kérdés
Pofátlanságnak tartom, egyrészt, hogy minden egyes nap jön, (és ha nem talál otthon minket fel van háborodva) másrészt pocsék időben állít be, ,mondjam a szemébe hogy nem tetszik a dolog, vagy mit tegyek, hogy ne legyek bunkó? Hasonló helyzetben volt valaki?
2017. júl. 16. 23:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
92%

Én már többszörös nagymama vagyok. Mikor az első gyerekünk született, pont így jártunk, anyósomék minden este jöttek a fürdetésre, altatásra. Mi sem mertünk szólni, mert "nem illik".

Aztán megszületett a lánya első gyereke... többé nem jöttek. De nem is vigyáztak a gyerekeinkre soha (néha pedig jó lett volna), pedig mi sosem szóltunk, és nem is éreztettük, hogy ez már sok nekünk, ráadásul akkoriban egy kicsi garzonban éltünk.

Mindenesetre én elhatároztam, hogy soha nem leszek olyan anyós, mint az én anyósom volt velem. Csak akkor megyünk a gyerekekhez, ha hívnak, ha néha arra járok, szólok, nem zavarok-e, ha pár percre felugrok, stb.

Így elértem, hogy sokszor hívnak, jönnek, és főleg (remélem, jól érzem) szeretnek:)

2017. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó. Több ilyen anyós kéne, aki tudja, hogy ami neki nem volt jó az valószínüleg a menyének se lesz az. És nem direkt "gonoszkodik" vele, mert annak idején neki is ki kellett ezt a próbát állnia.
2017. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk detta ugyan ez volt csak mi egy udvarban éltünk.

Nem ök szanszandékkal csinálják ezt.

A párod meg akkor elég tunya ember nekedis.

Az a ti életetek egy párszor,okés,de folyton nemá ember azért az a saját részletek!

Ne hagyd mert rád fog ülni!

Én 8év után haza zavartam hogy mennyen innen,az én anyósom is folyton akkor jött,mikor altattam vagy mikor tanultunk a másikkal,ha nem jött akkor a házunk elé ült altatás idöbe azt ott trécseltek apóssal!

Oh úgyis te leszel a rossz arra készülj fel,de ha párod melléd áll akkor lehet anyós változtat.Ha meg nem legfeljebb felkapja a vizet,de minden estéd nyugodt.

Kellemetlen de hidd a kis gondolat mindig ottfog motoszkálni a buksidba,ha nem szólsz semmitse.

2017. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
57%

Bocsánat

Fészketek

2017. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!