Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátom szülei nem fogadnak...

Barátom szülei nem fogadnak el mert örökbefogadott gyermek vagyok?

Figyelt kérdés

Szüleim örökbefogadtak 1 éves koromban. Valódi szüleimről sokat nem tudok. Az örökbefogadóim szerény körülmények között neveltek de szeretetben. Mindegyiküknek szakmunkás végzettsége van, egyszerű emberek :) Én büszke vagyok rájuk félreértés ne essék.


Viszont párom szülei elítélnek, mert ki tudja h milyennek a genetikai szüleim, hisz a vér nem válik vízzé. Zavarja a szüleim végzettsége is őket. Bár én egyetemre járok. De lenéznek mélyen.

Páromat ellenem szítják...

Mit tehetnék?



2017. júl. 18. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

ha a barátod maximálisan kiáll melletted, akkor tojd le a szüleit


ha nem, akkor engedd el, ebből jó nem sülhet ki

2017. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Így van, ha a párod kiáll melletted, akkor ne foglalkozz vele. Az ő felfogásuk a megvetendő. Ha nem érzed 100%-osan biztosnak a párodat ebben a kérdésben, úgy értem, ha részben is sikerül ellened hangolniuk, akkor hagyd őt is a fenébe. Jobb az ilyen embereket elkerülni, semmint esetleg rokonságba bonyolódni velük.
2017. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Az a lényeg, hogy sikeresen szítják ellened, vagy nem. Ha ő szeret és elfogad, mondhatnak a szülei bármit, nem érnek el semmit vele.

Ha nem fogad el, akkor gondolom, azt is a kérdésbe írtad volna.

2017. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg nekik, ha valóban nem vállik a vér vízzé, akkor szakítasz a fiúkkal. Nehogy ő rajta is kijöjjön a genetika. Ugyanis a szülei hiába nem szakmunkások, akkoris primitívek. Beképzelt bunkók is.
2017. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Én megmondanám nekik, hogy, elromlik a villany, akkor hívjanak ügyvédet, vagy bankigazgatót, hogy megszerelje, nehogy véletlenül is érintkezni kelljen egy szakmunkással.
2017. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Imádom az ilyen szülőket, akik nem azt nézik h a gyermekük boldog-e. Nem az lenne a legfontosabb?! De nyugi nem vagy egyedül. Az én párom is értelmiségi családból való. Nálam elvált szülők anyám diplomás apám nem és én sem. Engem se igazán kedvelnek, csak ők ezt nem annyira csinálják ilyen durván, bár az eredmény uaz. A baráti körükben egyszer hallottam h a nő (60-as éveiben jár) kijelentette hogy reméli a lánya olyan párt talál majd magának aki gazdag. No az ilyenhez csak gratulálni tudok! Az mindegy h megcsalja majd a lányát vagy veri vagy esetleg bármi féle szenvedély betegsége van, mert az a fontos h pénze legyen :D No comment.... Ha a párod kiáll melletted akkor nincs baj. Nem a szüleivel kell élned és ők ezzel a hozzáállással most azon vannak h elmarják maguk mellől a fiúkat....
2017. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Elég nyomorult felfogása van a párod szüleinek,már ne haragudj! Az egyik legjobb gyerekkori barátom is örökbe fogadott,igaz őt kicsit jobb körülmények között nevelték,de ez semmit nem jelent, a lényeg az,hogy normális, dolgos ember lett belőle, van egy élettársa, egy gyermeke. Fiatalabb korában sem volt vele semmi különösebb gond. Nem az számít,hogy ki honnan származik,hanem az,hogy milyen ember.
2017. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha sikerül a barátodat ellened uszítani, akkor hagyd a fenébe. Találsz Te még olyat is, akit nem tudnak manipulálni a szülei. Ha nem is ismered a valódi szüleidet, mitől válnál olyanná, mint Ők? Az sem biztos, hogy azért mondtak le Rólad,hogy kényelmesebb életük legyen. Ennek ellenére legyél is büszke az örökbefogadó szüleidre! Az ilyen emberek megérdemlik Tőled az Édesanya és Édesapa megnevezést akkor is, ha nem a vér szerinti szüleid. Nekem több olyan ismerősöm is van, akinek csak nyolc általánosuk van az igazi szüleiknek, mégis egyetemet végeztek, úgyhogy nem a végzettség teszi az embert és azt, hogy mennyire lesz jó szülő valaki. Mivel elég korán adoptáltak, bizonyára az ilyenkor legtöbbször fellépő problémák sem merülhetnek fel Nálad.
2017. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

1 évesen basszus...


Oké, nagyon sok dolog van, ami ilyenkor már kialakulhat, és van néhány ami öröklődik.


De a legfontosabbak a tanult viselkedési mimták. Vegyél nekik ajándékba egy viselkedésmintákkal foglalkozó könyvet, ami leírja, hogy mi öröklődik, és mi az ami tanult 😃

2017. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Párom igyekszik kitartani mellettem, csak van egy nagy összeütközési pont. Tekintve hogy nagyon családcentrikus, így a szülei istenek kb.

Nálam ez abszolut nincs meg.

2017. júl. 19. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!