Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek, ha az anyós,...

Mit tennétek, ha az anyós, após és a férjed gyerekei utánad akarnak jönni a nászútra?

Figyelt kérdés

A ház, ahova elutaztak a fiatalok a férj családjáé. Ők ajánlották, hogy használhatják az esküvő után. Erre kedden felhívta após a szüleimet, hogy ők is nyaralni akarnak és mennek a 3 fiatalabb gyerekükkel X városba.

Először azt hittem ez vicc, viszont nem tudjuk elérni a nővéremet, se a sógoromat, mert ki vannak kapcsolva. Tegnap vagy ma mennek a vőlegény szülei utánuk, mivel mi se tudtuk mobilon elérni őket (üzenetet tudtunk hagyni csak), feltételezem após se tudott velük beszélni.

Nem tudom röhögjek vagy sírjak ezen a hülye helyzeten.



2017. aug. 10. 13:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok nászúton. A szüleim azóta is próbálják hívni őket, de sikertelenül.


A sógor családja gáz, abból a szempontból is, hogy már az esküvő szervezésekor is összevissza variáltak. Folyton változtattak a programon, a menün, a vendéglistán. No de erre mi se számítottunk.

2017. aug. 10. 23:58
 12/17 A kérdező kommentje:

A srác szülei azzal hívták apámat, hogy csak 2 napra (szombat, vasárnap) nekik nem érdemes 200km-t utazni, és a jövő héten már dolgozniuk kell. Ezért hamarabb mennének a hétvégi házba.


Azért abban bízunk, nem indulnak el hamarabb a rokonok, szombaton pedig tesómék mennek tovább a Balcsira.

2017. aug. 11. 00:05
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért egy sms-t küldhetnél, hátha
2017. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

sms már napokkal ezelőtt elment, csak azt nem tudom fogták-e.


Sok cifra helyzetet láttam már, de ilyet még nem.

2017. aug. 11. 10:18
 15/17 anonim ***** válasza:
na mi történt?
2017. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Apának péntek este sikerült beszélnie a tesómmal. Úgy néz ki meggondolták magukat az apósáék, mert még csak ketten voltak akkor a házban. Szombaton tovább utaztak a fiatalok egy másik városba.

Szerencsére minden rendben ment.

2017. aug. 13. 22:06
 17/17 anonim ***** válasza:
70%
Kalandos életük lesz, ilyen családi háttérrel.. Sok türelmet kívánok nekik! :D
2017. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!