Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan esik rosszul, hogy...

Jogosan esik rosszul, hogy anyósjelölt kizárt engem a családi nyaralásból?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónappal ezelőtt bejelentette a barátom, hogy egy hetes külföldi nyaralásra megy a szüleivel, meg a testvérével. Elmondta, hogy mondta az anyjának első körben, hogy nem biztos, hogy ő ezen részt akar venni, merthogy már 25 évesen annyira nem "divat" szülőkkel járni nyaralgatni, meg amúgy is sok a munkája, de anyuka végül kisírta hogy menjen, arra hivatkozva, hogy úgyis ritkán találkoznak (havonta kb. egy hétvégét megy haza a barátom,és én is szinte mindig megyek vele), és legalább most legyenek huzamosabb ideig együtt. Jó hát mondom miért ne legyenek együtt csak a szűk család,én még annyira úgy se vagyok családtag, úgyhogy elfogadtam a helyzetet. Majd utána hozzátette a barátom, hogy rajtuk kívül megy még két család akikkel a szülei jóba vannak. Na ott kicsit már másabb lett a helyzet, arra gondoltam magamban, hogy valóban családias lesz a hangulat, mindenkire gondolt anyuka ( ő szervezte a nyaralást) csak rám nem. Barátommal decemberben lesz két éve , hogy együtt vagyunk, ami tudom nem sok idő, de rosszul esik. Anyukájával nincs semmi bajom, ha mentünk hozzájuk, szívesen beszélgettem vele, és úgy vettem észre neki sincs velem baja. Tök kellemetlenül érzem magam, barátomnak nem mertem mondani, mert nem tudom mennyire lenne jogos a "panasz", de rosszul esik. Én fordított helyzetben, biztos nem mennék el nélküle nyaralni.

22/L


2017. aug. 30. 08:35
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván nem vagyunk egyformák...de

Anno anyósom is próbálkozott hasonlókkal,csak nem épp nyaralás volt.Az volt csak a lényeg,hogy a párom nélkülem jelenjen meg.Ő már akkor megmondta,hogy akkor ő sem megy,és ezt tartja is 10 éve,azóta már házasok vagyunk,és néha még mindig bepróbálkozik a mama,de sikertelenül 😊

Mondjuk esetünkben ez a megnyilvánulás kifejezetten ellenem irányult,mert köztudott,hogy első perctől kezdve utál 😁

2017. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
26%
már kérdezted...
2017. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
60%

Decemberben lesznek 2 éve hogy együtt vannak!

Tegyünk már rendet a fejekben, mert itt aztán jó sok tudatlan ember van!

Nem csak akkor lesz valakiből családtag ha már házasok!

Már attól a pillanattól, mikor bemutatják a szülőnek az új bnőt, barátot, párt stb. Onnantól két ember már egy család! Utána már a szülőkkel is.

Mit gondoltok, volt már hosszú, tartós kapcsolatotok?

Párom fél év együtt lét után kijelentette hogy mi már egy család vagyunk, ő, ők, és én, az én családom!

Nem értem nektek mit jelent a barátnő, barát, pár, élettárs és egyéb kifejezés!


Én személy szerint velük mentem volna.

2017. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
63%

9es!

Nem tudom hol élsz, de egy 25 éves fiú már nem kisfiú hogy az anyjával eltöltsön "egy kis időt".

Nem is értem miért megy haza egy egész hétvégére.

Mi együtt megyünk a párom szüleihez, nem dedós már, hogy kettesben legyenek!

2017. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
38%
Barátnő az az aktuális csaj, akivel éppen együtt van. Családtagot az ember nem cserél pár évente, barátnőt igen. Családtag a menyasszony, vőlegény, feleség, férj, esetleg élettárs.
2017. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
39%

#14

Ritka idióta felfogásod van. Nemcsak egy kisfiúnak van joga kettesben lenni a szüleivel. Gondolom olyasmi lehetsz, mint a kérdező. Nem vagy pióca, hogy néha se hagyd egyedül a szülőt a gyerekével. Lehet te olyan családban nőttél fel, ahol 18 éves korától a gyerek már le van sz.rv. a szülő részéről, nincs igénye kettesben lenni vele, de normális családokban van erre igény.

2017. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
78%

16-os! Képzeld rendes családban nőttem fel, nekem ilyen igényeim nem voltak, a páromnak sincs olyan hogy kettesben legyen az anyjával! Csak tudom mert szoktunk "beszélgetni".

Nem mindenki cserélgeti a barátnője. Nagy tévhitben éltek.

Sok barátnőmet vitték el családi nyaralásra, szóval nem értem ezzel mi a gond/otok.

2017. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
72%

Amioor voltunk nyaralni akkor apam elhivta a batyam baratnojet akivel akkor voltak egyutt kb 4honapja. Birom a lanyt egy bizonyos szintig, de egy ido utan borzasztoan kislanyos viselkedese van (igaz o meg 17eves en 18, batyo 22). Belegondoltam, ha nagy ritkan elmegyunk vhova akkor o is jonni fog. Valoban nincs bajom vele, de szinte mindig nalunk vannak, ha megyunk a batyamhoz akkor is ott van. Nincs bajom vele, de neha ez nekem sok. A te kerdesedre annyi a valaszom, hogy anyosjeloltben lehetett volna annyi, hogy megmondja "Bocsi Kata, most szeretnenk egy kicsit 4en nyaralni es a baratainkkal, nosztalgiazni, de maskor szivesen latunk".

Csinalj legkozelebb a baratoddal egy 2fos nyaralast es ott egyutt lehettek :)

2017. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem azon válaszolókat, akik azt mondják, hogy ez családi nyaralás lesz és a kérdező nem családtag.

Ha már az anyósjelölt másik két családot is hív magukkal de a gyermeke párját nem, az gáz.

Én most vagyok együtt barátnőmmel több, mint 2 éve és már korábban is egyértelmű volt, hogy édesanyám és barátnőm is kedvelik egymást, így jön velünk.

2017. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 babyboom567 ***** válasza:
71%

Nem olvastam végig az összes választ,de az én férjem is szokott egyedül menni az anyjához.

SŐT,a fia esküvőjére kifejezetten kérték(a fia kérte),hogy ne menjek,pedig már a felesége voltam.Jóban vagyok a gyerekeivel,menyével is,de nem akarták(én sem)hogy a volt felesége botrányozzon az esküvőn.Túlreagálhattam volna ,de minek?

Nem kell mindig együtt lenni,biztasd a barátod,hogy érezze jól magát.Te is találj magadnak valami progit.

2017. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!