Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is bunkó vagyok...

Szerintetek is bunkó vagyok az anyósommal?

Figyelt kérdés

A férjem szerint az vagyok, csak az anyja túl jószívű és nem mondja, mert nem akar megbántani. Pedig szerintem nem csinálok, olyan szörnyű dolgokat.

Példák,

- Ha cigizik kimegyek a szobából, mert nem bírom a cigifüstöt és rászóltam, hogy legyen szíves ne cigizzen a mi lakásunkban.

- Ha náluk alszunk nem szeretek vele tv-zni mert folyamatosan össze vissza kapcsolgat, ezért megmondom, hogy ők nézzék nyugodtan, de én inkább visszavonulok.

- Elfogadok tőle pénzt ha akar adni, hogy támogasson minket (23 évesek vagyunk nemrég költöztünk össze)

- Elfogadok tőle ruhákat, mert a nevelt lánya divattervező, és elég gazdag, sok ruhát szokott rá sózni, ő meg nekem adja, hogy rajtam biztos jobban állna. A férjem szerint nem kéne elfogadnom, inkább biztatnom kéne hogy rajta is ugyan olyan jól áll.

Múltkor meg egy hülye póló miatt vesztünk össze, ami azon az ágyon volt összehajtogatva, amin aludni szoktunk, én meg megkérdeztem, hogy direkt rakta-e oda nekem, vagy az övé-e. Erre azt mondta lehet a tiéd. A férjem szerint vissza kéne vinnem és ezzel együtt bocsánatot kérnem, hogy ilyen figyelmetlen és bunkó voltam, de én nem érzem magam annak.

Szerintetek?


2017. szept. 19. 18:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha dohanyozna nalam, nem en mennek ki hanem ot vagnam ki! Nehogy mar ezt le kelljen nyelni!!
2017. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem se voltàl bunkó.

Egyszer mi is mentünk anyóshoz,làncdohànyoS amúgy.bementünk a szobàjàba köszöntem és mondtam megyek ki mert most mostam hajat ès füstszagú lesz. Hozzàteszem én a pàrom éd anyós volt csak erre kijön hogy én hogy megalàztam mindenki elött. Én pedig csak pislogtam mint pocok a lisztben hogy mivaaaan?

2017. szept. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem pont te csinálod jól. :) Sajnos én sem bírom a cigifüstöt, de inkább köhögök 10 percig mikor apósom mellettem gyújt rá, mint hogy fognám magamat, és kimennék. Páromnak szóltam, hogy kérje meg, hogy az épülő házunkban se gyújtson már rá, mert a glettelt falak is beveszik a szagot. Ruhákat viszont én is elfogadok, ha olyanok, szerintem abban nincsen semmi bunkóság, ha nem akarná, akkor nem adná oda.
2017. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
A te hozzáállásoddal nincs semmi baj, de a férjed egy barom. Szerintem lesznek még gondok. :/
2017. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk az, hogy elfogadod a pénzét... :D :D érdekes hogy ez nem szúr szemet senkinek
2017. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
27%
9. vagyok, nekem szemet szúrt, le is pontoztak. De a kérdésben is az van, hogy a párja a ruhákért akadt ki igazán.
2017. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%

A férjed túl finomkodó az anyjával és picit szerelmes belé. Amit te csinálsz, teljesen normális.


Nekünk pl. tv-ügyben hasonló élményeink lehetnek... vagyis anyósommal nem az a gond, hogy kapcsolgat, hanem az, hogyha társaságban ülünk le tévézni (ált. hármasban vagy esetleg még jön egy barátnője át), akkor a tvműsor neki kb. háttérzaj, és elkezdenek baromi hangosan beszélgetni mindenféle általam ismeretlen emberről meg mi történt a szomszédban, én meg szeretném azt a műsort nézni, és nem tudok rá figyelni emiatt. Csak annyi a különbség, hogy a 3. ilyen alkalom után szóltam a páromnak, hogy ez ritka zavaró, és azóta vagy azt csináljuk, hogy külön tv-zünk, vagy ha mégis közösen, akkor ha látja, hogy ekharapódzik a dolog, akkor szól, hogy szeretnénk figyelni a tv-re. És ez teljesen normális így. Nemhogy még te vagy a rossz, amiért így nem akarsz...

2017. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk pénzt én a páromon és a családomtól kívül mástól elvből nem fogadnék el, de ez megint más kérdés.
2017. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%

Én ugyan dohányzom, de a lakásban nem, és anyósomnak sem engedtem, hogy a lakásomban rágyújtson (ő otthon bent dohányzik, én ott is kimegyek).

Tévézni én eleve nem szeretek. Miért ne mehetnél lefeküdni, ő meg tévézzen nyugodtan?

Pénzt adjon a párodnak, ha akar, azaz a gyerekének. Ezt finoman meg is mondhatod neki legközelebb: "tessék inkább Tominak adni, ha ő elfogadja, akkor köszönjük szépen".

Ruhák: ha felajánlja, mert ő nem hordja úgysem, miért ne fogadnád el?

A pólót vidd vissza.

A leírtak alapján én nem tartalak bunkónak. A pároddal kell megbeszélned a dolgokat.

2017. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagy bunkó.

Cigizni nálunk sem lehet bent senkinek. Kint az erkélyen igen.

Én pl nem szeretek közösen tv-zni, inkább elvonulok olvasni. Nem bunkóságból. De ha nem akarsz, miért kellene ott lenned?

Pénzt én nem fogadnék el, a párom ha akarja, elfogadja. Közös kasszán vagyunk, de akkor is az ő anyja.

Ha egy ruha nem kell neki, nekem meg igen, miért ne lehetne elfogadni? Ellenkező esetben én is felajánlanám neki a ruhát.


A férjed mintha az anyjába lenne szerelmes.

2017. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!