Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan állítsam le az anyósoma...

Hogyan állítsam le az anyósomat, mikor ilyen hülyeségekkel jön?

Figyelt kérdés
Az anyósom folyamatosan jön nekem azzal, hogy az az egészséges, ha a gyerekek minél többet betegek gyerekkorukban, mert annál egészségesebbek lesznek felnőttkorukra. És ezt kb. minden találkozásunkkor elmondja, meg azt is, hogy van, ahol még direkt piszkot is etetnek a gyerekkel, hogy minél több kórokozóval találkozzon. Ez az egész onnan ered, hogy mikor két éve először készültek meglátogatni a kislányomat, megkértem őket, hogy csak akkor jöjjenek el, ha tényleg mindenki egészséges, mert nem szeretném, ha az alig két hetes korababám megbetegedne az influenzajárvány közepén. Hogyan állíthatnám le? Esetleg nem tudtok valami értelmes cikket erre vonatkozóan, amit megmutathatnék neki?

2017. szept. 24. 13:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van, hogy meg kell őt győzni. Bibliában van néhány történet ezt az idősebbek még értékelni szokták, akkor is voltak betegségek és karanténba kellett mennie a fertőző volt. Tudnia kellene azt is, hogy még a gyógyszerekkel is rezisztensé váltak a vírusok és baktériumok. Sokkal veszélyesebbek mint valaha. Most, amikor idegméreg van a tojásban, a csirkében jó hogy nem etetnek meg a gyerekkel egy kis csirke kakit. Ahogy ő mondaná, régen a gyerekek az udvaron eszegették ezt. A fiam barátnője munkahelyéről hazahozott egy náthás bajt, elkapta a fiam, aztán én, majd a férjem is. Hát nem kívánom senkinek, két hétig tartott a felépülés, én még csak gyógyszert sem szedhetek, mert allergiás vagyok a segédanyagokra. Nem azért volt kevés betegség mert piszkot ettek, hanem mert nem volt annyi veszélyes anyag a levegőben. Bizony nagyon is kell vigyázni, védeni a gyermekeket. Sajnos sok szülő azért nem tud menni dolgozni, mert másik szülő nem tudja hova tenni a beteg gyerekét és lefertőzi az összes gyereket. Nem kellene ennek így lennie, de sajnos így van.

Úgyhogy továbbra is ragaszkodj ahhoz, hogy csak akkor menjenek, ha teljesen egészségesek.

Ez a prófécia be fog teljesedni, majd akkor nyugodtak lehetünk.Ézsaiás 33:24 "Egyetlen lakos sem mondja majd: Beteg vagyok! A népnek, mely a földön lakozik megbocsáttatott a vétke."

Ez egy nagy horderejű változás lesz az emberiség életében.

2017. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból tudom én is, hogy általában besérülnek a látogatók, ha megkéred őket, hogy csak akkor jöjjenek, ha nem betegek és h mossanak kezet, stb... Valamiért ettől úgy érzik, leprásként tekint rájuk az ember és sértőnek érzik. Pedig biztosan ők is hasonlókat kérnének ilyen esetben. Az a rossz ebben most, hogy már két éve ezt nyomja. Nagyon megsértődhetett.

Szerintem egyszerűen, mikor megint ezt mondja, áll elé és mondd meg neki, hogy unod, h 2 éve ezt harsogja és hogy köszönöd, hogy felnevelte a gyermekét, de a tiédet te fogod a saját elveid alapján. És hogy hagyja ezt abba végre, mert megértetted, de nem értesz vele egyet és ne hozza többet szóba, mert eleged van belőle. Kész! Ennyi! Mikor nagy szemekkel bámul rád, kérdezd meg, kér-e egy kávét. :)

2017. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!