Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha a barátnőm...

Mit tegyek ha a barátnőm anyja nem fogad el a származásom miatt?

Figyelt kérdés
Erdélyi vagyok, anyuka meg sváb. Kisgyerek korom óta Magyarországon élek. Tegnap pl nála voltunk(ha nem megyünk mert ne adj isten más dolgunk van, akkor jön hogy én biztos tiltom tőle a lányát, biztos bezárom meg ilyesmi), és elkezdi mondani hogy ő olvasta hogy Románia már lehagyta Mo-t, ott sokkal jobbak a lehetőségek, akkor most visszaköltözöm-e. De volt ilyen is hogy a Vöröskeresztnek válogattunk ruhákat adománynak, és mindenre azt mondta 'na ez mehet a románoknak'. 1-1 ilyen beszólás után rám néz gunyorosan mintha provokálni akarna, várja hogy mikor ordítom le a fejét. Na azt várhatja. A tegnapi esetet meg letagadta a szemembe mikor a barátnőm szembesítette. Én próbáltam alkalmazkodni, én nem szeretem hogy az anyja meg a nagyanyja kiabálva beszélget, mégis elviselem. Nyáron Horvátországból jöttek haza, széthajtották a kocsit, Pécs környékén lerobbantak. Senki nem volt hajlandó lemenni értük csak én.(akkor egy ideig csönd is volt). Barátnőmet nagyon szeretem, ő mellettem áll, de az anyja így is sokszor zsarolja, manipulálja. Novemberben a szülinapján meg akarom kérni a kezét, de rosszul vagyok ha belegondolok hogy akkor megkapom ezt a nőt anyósnak mert nem hiszem hogy az esküvő után hipphopp meg fog szeretni a két szép szememért...

2017. okt. 22. 16:36
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha nem elég egyértelmű, ez az első kérdésem itt
2017. okt. 22. 16:37
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Egyértelmű. Csak akkor kérd meg a nő kezét, ha nagyon szilárdan melletted áll az anyjával szemben.
2017. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Ezzel az anyós témával nem vagy egyedül, szinte minden férfi a sorstársad :)

Ha elveszed a barátnődet, akkor számíthatsz rá, hogy egész életedben gúnyolni, provokálni próbálnak majd, akárhányszor náluk lesztek.

De ez ne zavarjon téged... tekints rájuk úgy, mint néhány emberre. Ne érdekeljen a véleményük, ne próbálj megfelelni nekik. Ha segítségre van szükségük, akkor segíts, de csak annyit amennyi épp nagyon szükséges.


Hajrá! :)

2017. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Pont egy svábbogár nem fogad el egy igazi magyart xD Besz.rás mik vannak.
2017. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Ne az anyóst akard elvenni, hanem a lányát.

Bőven akad úgy is, hogy az anyós OK, de a menyecske elvi okokból ellene van.

2017. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

A lányt veszed el,nem az anyóst. Időbe fog telni,de lenyugszik. Viszont azzal egyetértek,hogy csak akkor lépj,ha a lány sziklaszilárdan melletted áll.


(Én és párom anyja tavaly nyáron kaptunk össze,mert nem engem,hanem a párom exét akarja menyének.(Azelőtt májusban költöztünk össze) Aztán decemberben felhívott,hogy mikor megyünk hozzá karácsonykor? Párom mondta,hogy az én szüleimnél leszünk Németországban. Azóta nem beszéltünk,pedig mindjárt karácsony megint.

Van még egy fia,és az anyuka közös lakásban él a nagyszülőkkel,illetve párom exével)

2017. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

"akkor most visszaköltözöm-e"


Mondanám, hogy igen, a lányával együtt, ha találtunk neki munkát. xD

2017. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Bízom a barátnőmben. Olyan még nem volt hogy az anyjának adott volna igazat velem szemben. Annál okosabb nő (: 6 éve ismerem, 4 éve vagyunk együtt.

Svábok (akiket anyukánál megismertem) egymást is nehezen viselik, pl egyik szomszédos falu kollektívan utálja a másikat. Ne kérdezd miért, én sokszor azt sem értem amit beszélnek, pedig tudok valamennyit németül. :)) A barátnőm édesapja szintén nem sváb, nem is falusi, ki is utálták rövid idő alatt. Persze nekem eszem ágában sincs odaköltözni, pedig anyuka pedzegette. Most 46 km-re lakunk, 40 perc autóval.

Köszönöm a válaszokat! Külön köszi a tippet hogy ijesztgessem azzal hogy kiköltözünk Romániába. :DD

2017. okt. 22. 18:11
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Utso te akkora vadbarom vagy, mint ide Lachaza...


A bocskoros romant a Regatvan keresd, kerdezo nem tehet rola, h Erdely, ahol szuletett, mostnar a romanok bitoroljak.

2017. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

9 es valaszolot siman ki tudnam belezni.


Egyebkent mi az atyauristen kozod kenne ahhoz, a draga lanyod kihez megy hozza?


Monkey

2017. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!