Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kihullott a lányom első...

Kihullott a lányom első tejfoga, anyósom pedig kidobta. Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Én elég pipa és egyben szomorú is vagyok. Nála volt délután a gyerek. Ez volt ez első mozgó foga, és kiesett. Anyósom azt mondta, hogy nem gondolta volna, hogy kell. Régen nem tették el? Ha kedvelne még azt mondanám oké, bár akkor is fura lenne.
2017. nov. 12. 19:01
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
55%
Miért, mit kellett volna csinálni vele? Kiönteni aranyból és vitrinbe pakolni? :D
2017. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
65%
Ne értetlenkedjetek, ugyanúgy el szokták tenni néhányan az első fogat, mint az első babahajat, vagy első tenyérnyomatot. Babanaplóba simán beleférnek, mérföldköveket jeleznek és jólesik visszanézni, amikor már felnőtt az ember.
2017. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
81%

Sokan elrakják. Most miért kell így kiakadni?

Az anyósod nem tudhatta, hogy el akartad tenni. Majd elrakod a következőt.

2017. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
67%

25 évvel ezelőtt én eltettem a fiam összes kihullott tejfogát amit időben észrevettem, hogy kiesett. Becsomagoltam, kis ékszerdobozban tároltam. 25 évvel később pár hónapja került a kezembe a padláson felhalmozott limlomok között. Meg is lepődtem, hogy megvannak még, és nézegetve a pici fogakat amik idővel már tűnnek olyan szép fehérnek, aranyosnak, inkább csak ledöbbent, hogy miért tároltam 25 éven keresztül. Csak megjegyzem: A fiamnak amikor mutattam a kis fogait, csak lesett, és közölte, hogy neki nem kell.. Ő simán kidobja ha neki adom. A fogainak a további sorsa az lett, hogy ha már 25 évig porosodtak, akkor porosodjon tovább. Majd ha meghalok, és a fiam ne adj isten tovább tárolja, akkor a távoli jövőben egy ufó egyszer felhasználja, és klónozza a fiamat...(más haszna nincs a gyerek tejfogaknak)

Szóval eldobott tejfogakért így kiakadni teljesen felesleges, főleg, hogy pár éven belül már neked sem fog eszedbe jutni. Tanácsolom, hogy inkább az új fogaira fordítsd nagyobb figyelmet.

2017. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
67%
most a válaszolók miatt elgondolkodtam azon, hogy normális vagyok-e a családommal együtt. mi minden apró, számotokra jelentéktelen dolgot megőrzünk emlékbe. engem bántana, hogy kidobta.
2017. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
63%
Hogy ki voltak akadva az anyutigrisek,amikor pár napja az volt a téma hogy az anyós levágta a gyerek haját.Arra is az lett volna a jó válasz,hogy éld túl és majd visszanő.XD
2017. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
55%
Hát én nem tettem el se fogat, se hajat, se mást, egyedül kórházi karkötőjet. Nem gyűjtök kacatokat, nem látom értelmét. Fényképek vannak, ennyi
2017. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
66%
Hogy le lett pontozva minfenki, aki nem olyan választ adott, ami a kérdezőnek megfelel :D de gyerekes
2017. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
23%
Uccsónak: Azt honnan látod a kérdésnél, hogy le lettél pontozva az átlag arányodon kívül?
2017. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
76%

Én meg lenyeltem az első tejfogam, ugyanis pont szülinapomon esett ki és észre se vettem a nagy tortázásban :D

Nem is értem, anyám hogy bírta ki :D

Amúgy kérdező, tök feleslegesen stresszeled magad. Az én anyám az ötből csak az első két gyerek fogait tette el, aztán rájött, hogy minek :)

Nyilván nem direkt szúrt ki veled anyósod, nem mindenki gyűjtöget ilyen dolgokat, valószínű eszébe se jutott, hogy igényt tartasz rá. Tök felesleges ott is konfliktust gyártani, ahol nincs miért.

2017. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!