Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kihullott a lányom első...

Kihullott a lányom első tejfoga, anyósom pedig kidobta. Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Én elég pipa és egyben szomorú is vagyok. Nála volt délután a gyerek. Ez volt ez első mozgó foga, és kiesett. Anyósom azt mondta, hogy nem gondolta volna, hogy kell. Régen nem tették el? Ha kedvelne még azt mondanám oké, bár akkor is fura lenne.
2017. nov. 12. 19:01
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
51%
Hogy vinnyog az akit lepontoznak, ha okosabbnak hiszi magát mindenkinél. :D
2017. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
61%
És még látó is, mert rögtön tudja, hogy a kérdező volt :) Biztos nem a többi válaszoló, ha épp nem ért egyet.
2017. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim válasza:
51%
Szerintem emberi fogakat tárolni bizar. Vagyis engem kirázna a hideg tőle ha valaki megtartaná.
2017. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
83%
Nekem anyukám elrakta :D De egy idő után ki lett dobva. Ezen nem kéne kiakadnod szerintem. Más dolog, hogy úgy érzékelem te ki nem állhatod az anyósod. Lehet, hogy okkal, nem tudom, de azért mindenre nem kell ugrani emiatt :)
2017. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
87%

Én elraktam/elrakom a lányom fogait. Most elgondolkoztam rajta, hogy mi a bánatos francnak? :)

De tényleg, minek?

2017. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
54%

Nem is értem miért döbbenek meg újra meg újra, hogy mennyi megkeseredett rosszindulatú köcsög van itt.

Teljesen igazatok van egyébként. Csak egy fog, van még belőle pár, és nem hogy 25 év múlva, de lehet már 2 hét múlva sem fogja érdekelni. De nem ez a lényeg! A lényeg az, hogy egy anyukának fontosak az ilyen "mérföldkövek". Semmi racionalitás nincs benne, ezek pusztán érzelmek. Az meg nem érv, hogy "hurr-durr, mit rinyál, engem sem érdekelt". Jó neked. Nem vagyunk egyformák szerencsére. Csak mert nektek nem fontos valami másnak még lehet az, és ő ettől semmivel nem lesz rosszabb ember, csak másmilyen. Fel kéne már végre nőni és felfogni ezt. Nem olyan bonyolult.

2017. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
48%
Es most mindenkit lepontozol aki nem ugrik anyósod torkának mert kidobta a fogat? Akkor kár kérdezni ha te ugyis a saját véleményedet adod. Meg már biztos vergődtél szegény asszonyra egy sort szóval kár itt nyugtatni a lelkedet.
2017. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam se föl se le. Ettől függetlenül némelyik bunkó és kioktató válasz célját nem értem.
2017. nov. 12. 21:05
 29/58 anonim ***** válasza:
50%
Ha várható volt, hogy ki fog esni miért nem szóltál neki előre?
2017. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
Szóltam neki.
2017. nov. 12. 21:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!