Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért gyakoribb az anyós-meny...

Miért gyakoribb az anyós-meny konfliktus, mint az anyós-vő, az após-meny, vagy az após-vő közötti?

Figyelt kérdés
anyós, após, meny, vő
2017. nov. 19. 19:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Az anyósom egy tündér, semmi bajom vele, viszont az após új felesége... Én egy csendes visszahúzódó lány vagyok, aki a pozitívumot látja az emberekben, nincs ellenségem. Após felesége folyamatosan bánt, sérteget, pedig nincs miért, mert nem tettem, mondtam ellene semmit. Régebben a páromat és a húgát is bántotta, mióta megtudta, hogy terhes vagyok rám öszpontosul a gyűlölete. A szüleimet is gyűlöli kb 3x találkozott velük... Nem viszem hozzájuk a lányomat, mert nem szívesen találkozok már velük, de mondtam páromnak, hogy ő viheti, ha akarja. Érthető okok miatt ő se akarja. Apóssal jó volt a viszonyunk amíg nem ismerkedett össze a jövendőbelijével. Itt tényleg nem arról van szó hogy a mostoha anyós félti a fiát, hisz nem a fia és nem is szereti... Én arra tippelek, hogy nem boldog, vagy valami kattanása van, esetleg írigy valamire. Egy nagy darab pocakos tenyeres talpas nőt képzeljetek el.
2017. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!