Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyen az anyósom?

Miért ilyen az anyósom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Anyosommal nagyon jó volt a viszonyom, de ez nagyon megváltozott. Párom megörökölte az apai nagyszülei házát. Elkezdtük felújítani szépen ahogy tudtok hitel nélkül, rá húztunk még pluszban 50 négyzetmétert, teljesen alátalpaltuk, nyílászárókat cseréltünk. De sajnos elfogyott az összes pénzünk és muszáj voltunk felvenni egy kisebb összegű lakásfelújítási hitelt. A ház egy hónap múlva már költözhető. De! Nyáron elmertünk menni 10 napra Korfura nyaralni. Hozzáteszem mindennel együtt 300ezer forintba került amire november óta gyűjtögettünk. Sajnos párom nagybátyja egy elég cinikus ember, egy nagyon rossz házasságban él, és a saját fia sem beszél vele, mert állandóan beleszólt az életébe. Na most anyósomat tejesen ellenünk uszitotta. Folyamatosan az arcunkba vágja, hogy ha nem megyünk el nyaralni nyáron akkor nem kellett volna hitelt felvennünk. (Aki építkezik vagy építkezett az tudja, hogy ez a 300ezer forint semmi és mint írtam hónapokig gyűjtöttük) Oda járnak a házhoz folyamatosan anyósom és annak testvére. Az összes munkásnak aki a háznál dolgozott elmondják, hogy azért nincs még kész mert nyaraltunk, és hogy szégyent hoztunk a családra, hogy hitet vettünk fel. Párom a világ leghiggadtabb embere, de ma már kiabált az anyjával. Semmi közük nincs a hazhoz. Pár évvel ezelőtt csináltak annyit meg, hogy ki gázolták a kertet, és még 30 évvel ezelőtt nyitottak egy lakástakarékos számlát (apósom fizette) amire összegyűlt 2millio forint amit ők beleadtak a házba, de ezen kívül mást nem csináltak. Ez a pénzt is apósom gyűjtögette. Tehát anyai részről semmi közük nincs a házhoz, főleg nem párom nagybátyjának. Apósom az egyetlen aki beleszólhatna, de ő megmondta, hogy majd akkor eljön megnézni mikor készen van, vagy néha hébe-hóba munkából be megy a kutyust megnézni. De ők ketten meg csak azért mennek, hogy szapuljanak minket. Elegünk van. Most bezártuk az összes ajtót, hogy ne tudjanak bemenni de már mondta, hogy neki kell oda kulcs, de mi nem adunk. Kikészít már minket ez az egész. Én is dolgozom (most táppénzen vagyok igaz mert volt egy nagyon komoly hasi műtétem) de 3 műszakban dolgozom, párom 8 órában dolgozik egy cégnél és mellette van egy villanyszerelői vállalkozása, így általában napi 15-16 órákat dolgozik, és ennyit nem érdemlünk meg a családja szerint, hogy elmenjünk nyaralni. Kikészit ez az állapot.



2017. dec. 1. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

Ezért nem kell a szülőkkel egy településen vagy kerületben élni. Ezek az emberek begyöpösödött nyomorékok, akik 30 generáció óta ugyanúgy élik a céltalan életüket, néha a világra ellenek pár újabb purdét, de amúgy csak főzésről és takarításról szól az élet.


Nem kell velük foglalkozni, a nyaralás sosem kidobott pénz. Én a helyetekben közölném vele, hogy nem kívánatos személy a ház körül, kulcsot pedig majd akkor kap, amikor megnyílik a pokol. Vagy Kiszrl Tüncinek vállalható szemöldöke lesz.

2017. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hahaha! Abszolút nem az én kérdésem 28 évesen nem ilyenekkel szirakozom Bocsi. Meg az teljesen más történet. Ott vannak testvérek és mi mindketten egykék vagyunk, de írj nyugodtan rá, és rájössz magadtól is.
2017. dec. 2. 11:01
 13/16 anonim ***** válasza:
4%
Tényleg kilóg lóláb! A muszályt mindketten j-vel írtátok!:)
2017. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azért az nagyon durva, hogy tudunk helyesen írni! Végülis a 21. században ez tényleg elég durva! 😅
2017. dec. 2. 11:51
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A "muszáj" valóban "j"-vel van,Kalap úr!!

Ezért kár volt hozzászólni, okoskodni.

2017. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
2# ne szórakozzál már... az elkövetkezendő 20 évben ne menjünk nyaralni, mert csak hitelre tudunk lakást venni? Köszi én inkább élvezni is szeretném az életem amíg tart.
2017. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!